Bez kategorii

ANJA RUBIK I JEJ STYL.

ANJA RUBIK I JEJ STYL. 
 
Anja Rubik to niekwestionowana ikona stylu. Jest najbardziej rozpoznawalną i cenioną polską top modelką. Anja zajęła trzecie miejsce światowych modelek „TOP 50 MODELS” w 2010 roku oraz w roku 2013 zdobyła Nagrodę Elle Style Awards . Jej styl jest unikatowy i niepowtarzalny i nie ma się co dziwić, chodzi w ubraniach od największych projektantów. Styl, klasa i elegancja, tak w trzech słowach można określić styl Anji.
ale, ale… od początku
Anja  urodziła się 12 czerwca w 1983 roku w Rzeszowie. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła w wieku 15 lat.
Jako modelka po raz pierwszy na wybiegu

 pojawiła się w Mediolanie, później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła tamtejsze liceum. Po ukończeniu liceum i zdaniu matury wyjechała do Nowego Jorku.
Anja Rubik uczestniczyła w wielu kampaniach reklamowych różnych marek:  np:  Dior, Versace, Dolce& Gabbana, Valentino, Emporio Armani, Chanel, Diesel, Gucci, Ralph Lauren, w polskiej marce biżuteryjnej Apart oraz wielu innych.
Apart.
Anja wzięła udział w niezliczonej  ilości pokazów mody, między innymi w: Elie Saab, Versace, Chanel, Yves Saint- Laurent, Gucci, Dolce& Gabbana, Donna Karan, Marc Jacobs, Givenchy, Alexander McQueen.
Elie Saab
Versace.
Top modelka znalazła się na okładkach popularnych magazynów branżowych takich jak: Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, W Magazine czy Glamour.
Mogliśmy ją również oglądać w programach telewizyjnych: ”Top Model. Zostań Modelką”,  „Kuba Wojewódzki”,  „Druga strona medalu” oraz w roli prowadzącej ” Project Runway”
ANJA RUBIK I JEJ STYL: