BABSKI WIECZÓR W ENOTECA VERONA

BABSKI WIECZÓR W ENOTECA VERONA

29 maja 2018 w Enotece Verona na ulicy 25 czerwca w Radomiu odbyło się „babskie spotkanie”. Spotkanie zorganizowało radomskie Biuro Turystyczne Moje Podróże 

Pani Ewa i Barnadeta z biura podróży opowiedziały nam o wyjazdach, wycieczkach i gdzie najczęściej ludzie jeżdżą na upragnione wakacje. Polska czy za granica, to nie ma znaczenia, najważniejsze to odpowiednie towarzystwo i mnóstwo słońca. Warto zajrzeć do biura, jeśli jeszcze nie macie wakacyjnych planów.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Na spotkaniu miałam przyjemność poprowadzić mini warsztaty ze stylizacji i kreowania wizerunku. Panie dowiedziały się trochę na temat analizy sylwetki, analizy kolorystycznej oraz letnich modowych trendów.

Żadna stylizacja nie będzie dobra, jeśli będziemy miały złą bieliznę i o tym właśnie opowiadały Panie z BraSweet. Biustonosz  nie tylko musi podtrzymywać biust na właściwym miejscu ale również dobrze wyglądać na sylwetce i być niewidoczny pod ubraniem. Warto również zainwestować na wyjątkowe okazje w bieliznę wyszczuplającą.

Zdradziłyśmy wszystkie małe triki stylizacyjne, aby sylwetka i stylizacja wyglądała perfekcyjnie. Na koniec Panie mogły przymierzyć i kupić odpowiedni dla siebie bieliznę.

Podczas spotkanie zaproszone Panie zasmakowały pysznego jedzonka oraz przy włoskiej muzyce degustowały wino. Spotkanie zakończyło się śpiewem i wyszłyśmy w super humorach. Dziękujemy za super spotkanie Paolo Enoteka Verona Vicentini

Reklama. Przejdź do sklepu↓