BELIEVE IN MAGIC WITH BIZUU

Z początkiem grudnia BIZUU zaprasza do świata magii i horoskopów– okrywając przed kobietami, co przyniesie dla nich nadchodzący 2021 rok. Mini kolekcja t-shirtów ze znakami zodiaków to idealne połączenie ezoteryki i mody, a skąd czerpać lepsze inspiracje niż bezpośrednio z gwiazd!

Kolekcja, która od wczoraj weszła do sprzedaży, to magiczna opowieść o kobiecości i modzie.  Zawiera ona 12 unikatowych grafik-znaków zodiaku, powstałych w pracowni graficznej BIZUU, do których znany Wróżbita – Maciej Skrzątek przygotował modowe horoskopy. Zawierają one przypisane do każdego znaku mocne strony i podpowiadają w co się ubrać, żeby zaskoczyć innych i poczuć się jeszcze piękniej! Horoskopy stanowią idealne uzupełnienie dla autorskich projektów, których lekkość i uniwersalność sprawia, że będzie to idealny upominek świąteczny dla bliskiej nam osoby.

W obiektywnie Dominiki Jarczyńskiej ukazuje się mikrokosmos, w którym modelki zostały zawieszone niczym planety. Scenografia autorstwa Michała Zomera sprawia, że uwieczniona nieskończoność jest lekka, tajemnicza, i pokryta milionem gwiazd.

Pracę przy wspólnym projekcie Maciej Skrzątek podsumował w kilku słowach:

„Gdy tylko firma Bizuu zaprosiła mnie do współpracy, natychmiast uznałem, że pomysł jest naprawdę świetny. Nie tylko z uwagi na temat ezoteryczny i moją ukochaną astrologię, ale również dlatego, że to wielki ukłon w kierunku kobiet, które na ogół interesują się ezoteryką. Która z kobiet nie chciałaby dowiedzieć się jakie cechy charakteru daje jej znak zodiaku i w co według tych cech najlepiej się ubrać, żeby zaskoczyć innych oraz pokochać siebie jeszcze bardziej?”

Niech ten nadchodzący rok przyniesie dużo radości!          

DO YOU BELIEVE IN MAGIC…? Mamy nadzieję, że TAK!

PODPISY DO ZDJĘĆ:

FOTOGRAF: Dominika Jarczyńska. MODELKI: Czerwonka Karolina, Krzanowska Zuzanna, Majkusiak Aleksandra, Styczyńska Karolina/MODELPLUS, ASYSTENT FOROGRAFA: Mateusz Skraba, Mariusz Pawelec/PIN UP Studio, WŁOSY: Aneta Kostrzewa & VIP ROOM Łubiński Kowalski, MAKEUP: Aneta Kostrzewa, SCENOGRAFIA: Michał Zomer, VIDEO: Artur Cieślakowski, PRODUKCJA: Hanna Wojtaszek, Anna Urbańska/BIZUU, Retusz: Michał Marciniak/BIZUU

Materiały prasowe