BELLA SOLEIL.

 BELLA SOLEIL.
 
Na przygotowanie się do najbardziej roztańczonej nocy w roku mamy zwykle mało czasu – po świętach padamy ze zmęczenia i nie mamy na nic siły. Aby wyglądać zjawiskowo i zadbać o siebie potrzebujemy zestawu do zadań specjalnych BIC – dla niej.
 
Co prawda zimowa aura nie zachęca do wychodzenia w krótkiej spódnicy, ale noc sylwestrowa jest zwykle tak gorąca, że większość pań i tak wybierze wyśmienity duet obcisłej sukienki i gustownych szpilek. Dlatego przed sylwestrem koniecznie zadbajmy o nogi – poprawi to również nasze samopoczucie.
 

Na zabieg depilacji najlepiej zdecydować się podczas kąpieli lub tuż po niej – woda zmiękczy włoski i zredukuje podrażniania skóry. Jednak najlepszy efekt uzyskamy dopiero wówczas, gdy zastosujemy maszynkę, która została stworzona, by chronić delikatną kobiecą skórę.
Precyzję i bezpieczeństwo golenia zapewniają ruchoma główka maszynki Bella Soleil oraz cztery niezależnie poruszające się ostrza dopasowujące się do kształtu kobiecego ciała.
Dzięki temu mamy gwarancję gładkiej skóry oraz redukcję do minimum podrażnień i otarć. W opakowaniu znajdują się trzy maszynki, każdy w innym  odcieniu niebieskiego.
 
 
Cena (trzy maszynki): 19,99 zł