BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE I WYJĄTKOWY POKAZ MODY MARKI LARIN

W piątek 11 października w Warszawie odbył się Ogólnopolski Konwent pt. „Współpraca międzysektorowa na rzecz bezpieczeństwa drogowego”

Wydarzenie to miało charakter charytatywny. Inicjatorem i głównym organizatorem była Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP.

Podczas wieczornej gali zostały uhonorowane firmy, tytułem i statuetką „Patron Bezpiecznych Dróg 2019” oraz zostały wręczone podziękowania i certyfikaty „Szlachetna Firma- Darczyńca w biznesie”, którą między innymi również dostała marka LARIN Iriny Małek z Radomia.

W piątkowy wieczór na gali marka Larin Iriny Małek zaprezentowała dwa pokazy mody. Modelkami były cudowne kobiety i laureatki konkursu „Miss na wózku” https://www.facebook.com/misspolskinawozku/ , fundacji „Jedyna Taka” https://www.facebook.com/FundacjaJedynaTaka/ i modelki Butterfly Agency Models https://www.facebook.com/ButterflyAgencyModels/ . Panie pokazały się w pięknych sukniach wieczorowych, koktajlowych i ślubnych. Wyglądały zjawiskowo i cudnie. Jesteście wyjątkowe w swoim rodzaju i mam nadzieję, że o tym nie zapomnicie!!!

Na gali podziwialiśmy piękny taniec laureatów wielu czołowych miejsc na Międzynarodowych Mistrzostwach w Tańcu na Wózku w wykonaniu Katarzyny Błoch i Marka Zaborowskiego. Link: https://www.facebook.com/Kasia-i-Marek-taniec-224478380955444/

Oprócz Kasi i Marka na parkiecie zaprezentowały się tancerki z Centrum Gimnastyki i Tańca Maestria MK- Małgosia Gondzia Kozłowska https://www.facebook.com/MaestriaMK/

Galę uświetniła również swoim pięknym wykonaniem Monika Kuszyńska, piosenkarka i autorka tekstów, wokalistka zespołu Varius Manx w latach 2000–2010, reprezentantka Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji (2015). 13 lat temu Monika miała wypadek samochodowy i od tego czasu, mimo intensywnej rehabilitacji, nie odzyskała czucia w nogach i porusza się na wózku inwalidzkim. Monika nie zrezygnowała ze swoich marzeń, nadal jeździ na koncerty po całej Polsce i jest niezwykle aktywną i przemiłą osobą.

Fragment piosenki w wykonaniu Moniki Kuszyńskiej

Galę poprowadziła wyjątkowa kobieta Laura Łącz, która na gali również wystąpiła w sukni Iriny Małek.

Autor tekstu, zdjęć i filmów Fashion& Style Emilia Wróbel