BIZUU AW 2018/19 -BACKSTAGE+ PARTNERZY

BIZUU AW 2018/19 -BACKSTAGE+ PARTNERZY

Nie wszyscy wiedzą, że pracuję również przy pokazach mody, a nie tylko na nich bywam. Moją działką jest głównie backstage.

Przy pokazie BIZUU bezpośrednio nie pracowałam, ale osobiście wiem ile czasu trwa przygotowanie pokazu mody i nie jest to 5, 10 czy 25 minut, jest to zazwyczaj kilka dni, a nawet tygodni. Zaczyna się od znalezienia odpowiedniego miejsca, sponsorów i partnerów, trzeba powiadomić media, czyli portale oraz magazyny, wysłać do nich informację prasową o zbliżającym się pokazie, wysłać zaproszenia do gwiazd i celebrytów w odpowiednim czasie, aby wszyscy na których nam zależy pojawili się na pokazie mody lub innym evencie, który właśnie organizujemy. Nie możemy zapomnieć jeszcze o fryzjerach, kosmetyczkach, fotografach i wolontariuszach, którzy chcą i mogą pomóc przy samym pokazie. Choreograf pokazu, jak najbardziej również jest potrzebny, ponieważ to on uczy modelki i modeli jak mają się poruszać na wybiegu. Jest również potrzebna osoba, która nada całej imprezie oprawę artystyczną, chodzi oczywiście  o klimat, czyli wystrój miejsca, gdzie ma się odbyć pokaz oraz oprawę muzyczną.  Na kilka dni przed planowanym pokazem organizujemy casting dla modelek i modeli oraz planujemy datę przymiarek sylwetek, które zaprezentujemy na wybiegu. Ostatnie dwa dni są najbardziej stresujące, wtedy zaczyna się wyścig z czasem. Sam pokaz w porównaniu z przygotowaniami to tzw. „pikuś” ale sam pokaz to uwieńczenie długiej i ciężkiej pracy i jego prezentacja cieszy najbardziej.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Tak też i było podczas realizacji pokazu duetu BIZUU.

Zobaczcie proszę galerię zdjęć z backstage, czyli pracę modelek, fryzjerów, makijażystów oraz organizatorów i partnerów, dzięki którym mógł odbyć się ten wspaniały pokaz.

Pokaz mody- przeczytaj TUTAJ

Gwiazdy i celebryci na pokazie- przeczytaj TUTAJ

Zdjęcia autorstwa Fashion Images, w składzie Filip Okopny oraz Andrzej Marchwiński.

Zdjęcia- materiały prasowe

Autor tekstu Fashion and STYLE Emilia Wróbel

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓