BLACK AND GOLD 4 ELEMENTS- POKAZ MODY BIŻUTERII MARKI COLIBRA

W poniedziałkowy wieczór 13 maja 2024 w hotelu Arche w Warszawie odbył się pokaz a raczej spektakl- pokaz mody biżuterii marki Colibra.

Mam przyjemność podzielić się z Wami ekscytującymi wrażeniami z niedawnego pokazu mody, na którym marka Colibra zabłysła swoją wyjątkową biżuterią. Jako Fashion & Style miałam zaszczyt objąć nad wydarzeniem patronat medialny i dziś chciałabym przybliżyć Wam niezwykłe arcydzieła, które zobaczyliśmy na wybiegu.

Na pokazie byłam razem z moją bardzo dobrą koleżanką Marzenną Walczak, która również jak ja jest stylistką i blogerką.

1. Od lewej Marzenna Anna Walczak, Emilia Wróbel, 2. projektantka Paulina Świątkowska, projektant Piotr Ciepal, Marzenna Anna Walczak, Emilia Wróbel, 3. Emilia Wróbel, Marzenna Anna Walczak, Ewa Małgorzata Wiertelak

4 ŻYWIOŁY

Pokaz biżuterii Cobibra został podzielony na cztery żywioły: ziemię, ogień, wodę i powietrze. Każdy z tych żywiołów symbolizuje pewne wartości i cechy, które odzwierciedlają się w projektach biżuterii.

Ziemia symbolizuje solidność, trwałość i stabilność, co może być odzwierciedlone w projektach wykonanych z naturalnych kamieni i metalu.

Ogień reprezentuje pasję, energię i transformację, co może być ukazane w projektach z wykorzystaniem ciepłych kolorów i błyszczących elementów.

Woda symbolizuje płynność, intuicję i emocje, co może być odzwierciedlone w projektach inspirowanych falami i kroplami wody.

Powietrze symbolizuje wolność, lekkość i przemianę, co może być ukazane w projektach z delikatnymi liniami i przestrzenią.

Dzięki podziałowi na te cztery żywioły, pokaz biżuterii Colibra staje się pełen różnorodności i głębokich znaczeń.

Colibra, znana z elegancji i wyrafinowania swoich projektów biżuteryjnych, tym razem zaskoczyła wszystkich olśniewającymi, bardzo dużymi kolią, kolczykami, paskami, spódnicami oraz łańcuchami. Cała kolekcja emanowała odwagą, wyrazistością i pewnością siebie, przekształcając każdą kobiecą stylizację w wyjątkowe dzieło sztuki.

Duże Kolie: Głównym punktem pokazu były ogromne, ręcznie wykonane kolie, które zachwycały swoją finezją i precyzją wykonania. Zróżnicowane w formie i kolorystyce, kolie Colibra nadawały każdej stylizacji niepowtarzalnego charakteru i elegancji.

Wielkie Kolczyki: Obok imponujących koli, na wybiegu pojawiły się również gigantyczne kolczyki, które przyciągały uwagę swoim niezwykłym designem i bogactwem detali. Były one nie tylko ozdobą, ale również wyrazem indywidualności i stylu.

Masywne Paski: W kolekcji marki Colibra nie mogło zabraknąć imponujących, masywnych pasów, które idealnie komponowały się z biżuterią, nadając każdej stylizacji elegancji i wyrazistości.

Zapoznaj się z innym artykułem: STYL BOHO. JAK STWORZYĆ SWOBODNĄ I KOBIECĄ STYLIZACJĘ W STYLU BOHO- CHIC? link TUTAJ!!!

Efektowne Spódnice: Nieocenioną rolę odegrały również efektowne spódnice, które dzięki wyjątkowym zdobieniom i fakturze stanowiły idealne tło dla imponującej biżuterii.

Majestatyczne Łańcuchy: Pokaz zakończyły majestatyczne łańcuchy, które dopełniły całą kolekcję swoim urokiem i wyrafinowanym stylem. Były one nie tylko ozdobą, ale również symbolem siły i elegancji marki Colibra.

Pokaz mody marki Colibra był niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło nie tylko wrażeń estetycznych, ale również inspiracji i motywacji do wyrażania siebie poprzez modę i styl. Biżuteria Colibra to nie tylko ozdoba, ale również manifestacja kobiecej siły, indywidualności i wyrafinowanego gustu.

Właścicielami marki są: Svietlana Zwęgrodzka i jej mąż Wiesław Zwęgrodzki. Link do strony facebook Colibra jest TUTAJ!!!

Patronat medialny nad wydarzeniem

Autor Fashion & Style Emilia Wróbel

Fot. Emilia Wróbel

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami