„BLACK AND GOLD- FASHION RUNWAY” -GALA, KTÓRA ILŚNIŁA ŚWIAT MODY 

Niebo nad miastem zabłysło nowymi gwiazdami w nocy 6 listopada, kiedy to hotel ARCHE stał się areną dla spektakularnej gali „Black and Gold – Fashion Runway”. Wydarzenie to, zorganizowane przez światowej sławy projektantkę Sviatlanę Zwęgrodzką- marki Colibra, wprowadziło w świat mody powiew świeżości, elegancji i niezapomnianych emocji.

Podczas gdy zapadał zmrok, hotel ARCHE zamienił się w krainę splendoru. Modelki, ubrane w czarne hipnotyzujące kombinezony, stały się żywymi płótnami dla olśniewających dzieł biżuterii, które zdawały się łapać każdy promień światła i odbijać go w sercach zgromadzonych gości.

Każdy ruch na wybiegu, każdy błysk kamienia był niczym dobrze wyreżyserowane przedstawienie, a sztuka projektowania Sviatlany Zwęgrodzkiej była tam prawdziwą gwiazdą. 

Wizja marki Colibra, w której każdy detal jest przemyślany i doskonały, znalazła odzwierciedlenie w niezwykłym kunszcie i stylu biżuterii, będącej esencją luksusu i wyrafinowanego gustu. 

Na scenę wkroczył również Kuba Szmajkowski, zwycięzca najnowsze edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, którego głos rozbrzmiewał w harmonii z migotaniem złota i onyksu, dodając pokazowi nutę ekscytującej energii. Jego występ jeszcze mocniej podkreślił artystyczną atmosferę wieczoru. 

Współpraca z renomowanymi partnerami jak Arche Krakowska, Avon, MaPerla, Cremajo, FME Food Machinery Europe, Perfumy w Biznesie, Seltu czy Winnica Jania, wzmocniła prestiż i podkreśliła ekskluzywny charakter gali. Pokaz „Black and Gold – Fashion Runway” nie był tylko zwykłym wydarzeniem; to był moment, w którym biżuteria Colibra została podniesiona do rangi małych arcydzieł, a każdy uczestnik mógł poczuć się jak w innym, prawdziwie luksusowym świecie. 

„Black and Gold – Fashion Runway” nie tylko olśnił uczestników majestatem biżuterii, ale również zachwycił doskonałą oprawą techniczną. Za magię dźwięku i obrazu odpowiadały firmy Red Art Events i MasterTon, które swoim rozmachem, precyzją i kreatywnym podejściem do realizacji scenicznych stworzyły nie tylko tło, ale i integralną część artystycznego przekazu wieczoru. Ich profesjonalizm umożliwił doskonałe uchwycenie i wydobycie blasku prezentowanych klejnotów, sprawiając, że każdy detal mógł być dostrzeżony w pełnej krasie. 

Zachęcam do obejrzenie relacji, kliknij bezpośrednio w link lub TUTAJ!!! https://www.myairbridge.com/pl/#!/gallery/preview/YGDO95gbbBsCRjuhVPn18ioMygFN14aextW0Vib8

Mistrzowską realizację całego pokazu, od pomysłu, reżyserii modeli, choreografię poprzez muzykę, aż po hipnotyzujące wizuale, z niebywałą precyzją poprowadziła firma @zostanjutuberem wraz z Ewą Rubasińską – Ianiro. 

Firma @zostanjutuberem, jako główny producent wydarzenia, wykazała się nie tylko znakomitą organizacją, ale i twórczym zmysłem, który nadał „Black and Gold – Fashion Runway” jego niepowtarzalny charakter. 

Równie ważnym aspektem wydarzenia, który pozwolił uwiecznić te niezwykłe chwile, był wkład firmy Batat Media, odpowiedzialnej za produkcję materiału wideo, dzięki czemu magia pokazu może być odtworzona w najdrobniejszych szczegółach. Zaś fotograficzne oko Agaty Kukli utrwaliło uroczystość w kadrach, które bez wątpienia staną się ikonami w archiwach mody. 

W świetle reflektorów i blasku złota, „Black and Gold – Fashion Runway” zapisuje się złotymi zgłoskami w annałach historii mody, pozostawiając po sobie ślad w postaci niezapomnianych wrażeń i potwierdzając, że kiedy Colibra tworzy, świat mody zatrzymuje oddech. 

Linki do strony Colibra: COLIBRA oraz Instagram: http://www.instagram.com/bizuteriacolibra

Materiały prasowe

Zapoznaj się z innymi artykułami