BLOGOWIGILIA.

BLOGOWIGILIA. 
 
W sobotę, 20.12 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się BLOGOWIGILIA.
Największe w Polsce spotkanie świąteczne blogerów, youtuberów  i digital influencerów.
Miałam zaszczyt tam być i poznać wyjątkowe osoby, które zajmują się podobną branża jak moja. .
Patrząc na  salę, na której miała odbyć się Blogowigilia, zobaczyłam ogrom tej imprezy. Trzy Panie, przed którymi chylę czoła,  zorganizowało imprezę na 500 osób !!!! no, to jest coś!!!! Anna Samsonowicz, Ewa Salomon i Ilona Patro- to One są pomysłodawczyniami i organizatorkami „całego zamieszania”, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Domyślam się, że było to niełatwe, a już na pewno bardzo stresujące. W każdym razie udało się w 100 %.
MEGA IMPREZA.
Na dwa dni przed Blogowigilią na Stadion Narodowy przyjechali miłośnicy gotowania. To właśnie dzięki nim, nie wyszliśmy głodni. Wyobraźcie sobie- zrobić tyle pierogów, aby każdy skosztował i nie wyszedł głodny. Kolejna miazga, przed którą chylę głowę =D Pierogi, pierogami,

 ale ich było 3 rodzaje, poza tym rybka też- 3 rodzajach, nie mówiąc już o ciastach, napojach i drinkach =D – sponsorem była Soplica, Tesco sponsorował żywność a napoje Coco-cola.
W trakcie posiłku, zaczęliśmy nawiązywać nowe znajomości i kontakty. Blogowigilia była też zorganizowana w takim celu, aby jak najwięcej ludzi poznać. Udało się =D mam nadzieję, że znajomości przetrwają, w końcu za rok mamy się spotkać ponownie.

ZA ROK KOLEJNA BLOGOWIGILIA =D