BLUZA MARKI CHEŁMIŃSKA

BLUZA MARKI CHEŁMIŃSKA

Nie muszę ukrywać, że z projektantką Marzeną Chełmińską znamy się już od jakiegoś czasu i przyjaźnimy. Często również jesteśmy razem na różnych imprezach związanych z branżą modową. Ostatnio organizowałam dla niej pokaz mody na II Radomskim Plebiscycie Blogowym, gdzie jej kreacje podbiły serca i zauroczyły blogerów. Jej kreacje również można było podziwiać na Fashion Day – Warsaw , Cracow ,Wroclaw oraz Miss Radomia.

Marzena Chełmińska ma dwie marki. Jedna z nich to marka Chełmińska i jest to linia damska oraz marka SENS– linia męska. Obie te marki charakteryzują się tym, że są dla wszystkich, czyli w jej ubraniach mogą swobodnie chodzić młodzi ludzie ale również i dojrzali wiekiem. Przedział wiekowy kobiet i mężczyzn to od 18- 60…., czyli uniwersalne i ponadczasowe. Marka Chełmińska jest tworzona z myślą o kobietach, które mają „czym oddychać i na czym usiąść” a nie na przysłowiowe „wieszaki”. Ona wie, że kobiety mają różne figury i różne proporcje sylwetki, to specjalnie dla nich i dla nas  jest tworzona marka Chełmińska.

Marzena króciutko na temat własnej marki: „Marka C# to idealne rozwiązanie dla współczesnych kobiet, które cenią sobie styl i wygodę na co dzień i chcą podkreślić swoją oryginalność wyjątkowym strojem. Kolekcje tworzą krótkie serie, które są efektem spontanicznych pomysłów, tworząc tym samym idealne połączenie sportowego stylu z uniwersalną prostotą. Marka C# w swoich projektach łączy funkcjonalność noszenia z doskonałym wyczuciem aktualnych modowych trendów”.

Kolekcję Marzeny Chełmińskiej możecie zobaczyć, przymierzyć i oczywiście kupić w butiku Marzeny Mnich BOCA LUPU w Radomiu na ulicy Żeromskiego 64. Zapraszamy 🙂

Autor tekstu: FASHION AND STYLE Emilia Wróbel

Oto moja propozycja:

Bluza marki Marzeny Chełmińskiej – Chełmińska

Spodnie dresowe Reserved, torebka CCC oraz czarne szpilki : No name.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama. Przejdź do sklepu ↓

Reklama. Przejdź do sklepu ↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu ↑↓