BOHOBOCO KOLEKCJA JESIEŃ- ZIMA 2015/2016

BOHOBOCO
KOLEKCJA JESIEŃ- ZIMA 2015/2016.
 
W poniedziałek 18.05.2015 roku w Hali Expo  w  Warszawie odbył się pokaz BOHOBOCO. Michał Gilbert i Kamil Owczarek udowodnili po raz kolejny, że to co tworzą jest genialne. Swoją przygodę z modą zaczęli 6 lat temu z wielkimi nadziejami i planami na przyszłość. Ciężka praca i wytrwałość przyniosła owoce w postaci przepięknego pokazu, na który przybyło wiele gwiazd ze świata show biznesu.
Duet Bohoboco tworząc kolekcje inspirowali się stylem retro lat 40 i 70. W bardzo dobrym stylu udało się połączyć retro z nowoczesną kobietą.
Na wybiegu dominowały pastele: róż, błękit i szarość, oprócz tych kolorów

mogliśmy zobaczyć również barwę czarną i turkusową.
Na wybiegu pojawiły się zwiewne tiulowe sukienki i spódnice w połączeniu z moherowymi i ciężkimi płaszczami. Bohoboco uwielbia bawić się kontrastami, łącząc materiał lekki z ciężkim. Nie ma to jak zabawa modą, co nie jest zabronione, to jest na pewno dozwolone.
Wśród pięknych modelek mogliśmy na wybiegu zobaczyć Osi Ugonoch i Martę Sędzicką z TOP MODEL oraz 80-letnią aktorkę Helenę Norowicz, która to zamykała pokaz. Pani Helena, zdobyła ogromne brawa i widać było, że z tego powodu jest bardzo szczęśliwa.
Uzupełnieniem stylizacji była biżuteria marki Briju, makijaż wykonał Inglot.
Na pokaz Bohoboco przybyło wiele gwiazd, m.in:. Aneta Kręglicka, Agnieszka Cegielska, która jest ambasadorką marki, Tomasz Jacyków, Joanna Moro, Katarzyna Glinka, Tamara Arciuch, Joanna Orleańska, Ewa Pacuła, Magdalena Schejbal, Klaudia Halejcio, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Joanna Majstrak i Hubert Urbański, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Joanna Racewicz, Joanna Kulig, Paulina Chylewska, Bogna Swarowska i wiele innych. 
 
POKAZ: