BRASWEET BIELIZNA I BRAFITTING

BRASWEET BIELIZNA I BRAFITTING

Sklep BRASWEET BIELIZNA I BRAFITTING  powstał z fascynacji piękną bielizną oraz zapotrzebowania na sklep z brafittingiem i dużymi rozmiarami. Założyły go dwie cudowne dziewczyny z zawodu brafitterki: Justyna Maj i Adriana Glita. Sklep BRASWEET powstał 4 i pół roku temu, który mieści się w Radomiu, ul. Kilińskiego 7.

W innych sklepach nie było brafittingu i nadal jest z tym problem, co wiemy od naszych klientek, twierdzą zgodnie dziewczyny. Mówią „Naszym marzeniem było stworzenie miejsca przyjaznego kobietom i mamy nadzieję, że dobrze się u nas czują” 🙂

CO TO JEST BRAFITTING?

Brafitting oznacza komfort. Kto raz założył dobrze dobrany biustonosz, ten wie 😉 I ten komfort chcemy dać naszym klientkom.

JAKIE MARKI BIUSTONOSZY POSIADACIE W SWOJEJ OFERCIE?

Obecnie w ofercie mamy głównie bieliznę polską i brytyjską. Polskie marki to: Nessa, Corin, Kris Line, Agio, Dalia, Comexim, OnlyHer i Julimex. Brytyjskie: Panache (w tym linia Cleo i Sculptresse), Charnos, Audelle, amerykańska Parfait, hiszpańska Twin.

RODZAJ BIUSTONOSZA JEST BARDZO WAŻNY, JAKIE FASONY POLECACIE SWOIM KLIENTKOM?

Można u nas zakupić głównie bieliznę codzienną, tzn. oferujemy duży wybór biustonoszy w kroju balkonowym, miękkich i półusztywnianych, które znakomicie stabilizują biust. Poza tym usztywniane balkonetki, staniki w kroju halfcup oraz push up, a także biustonosze typu „spacer”.  Ponadto mamy biustonosze do noszenia bez ramiączek (których ofertę zamierzamy poszerzyć), bieliznę modelującą, figi i akcesoria bieliźniane.

Współwłaścicielki Justyna Maj i Adriana Glita serdecznie zapraszają do swojego sklepu BRASWEET.

 

 

Andorra firmy Panache Lingerie

Andorra firmy Panache Lingerie

 

Model Jasmine

Model Jasmine

 

Vanessę firmy nessa,

Vanessa firmy Nessa,

 

Sportowy biustonosz marki Panache.

Sportowy biustonosz marki Panache.

Modelujące body pod biust z Julimexu

Modelujące body pod biust z Julimexu

BraSweet

ul. Kilińskiego 7

26-610 Radom

506-355-787, 513-138-353

Zdjęcia pochodzą ze strony: BraSweet Bielizna i brafitting

Facebook: BraSweet Bielizna i brafitting

Polecam 🙂