BRILLO DE CARNIVAL POMOC NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY

BRILLO DE CARNIVAL POMOC NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY

Ile Kobiet tyle historii. Każda wyjątkowa, piękna, wspaniała. Jak suknie tworzone przez wyjątkową projektantkę z Kielc Magdalenę Prokop-Elghoriny.

W salonie Secret Angel przy kieleckich Plantach w sobotę, 5 stycznia, zorganizowano pokaz kolekcji Magdaleny Prokop-Elghoriny. Towarzyszyła mu zbiórka na szczytny cel. Nie zabrakło również specjalnych atrakcji.

Właścicielka Secret Angel, Magdalena Prokop-Elghoriny, zaprosiła do salonu klientki i panie z Klubu Modnej Babeczki, które wystąpiły w roli modelek. Zaprezentowały wieczorową kolekcję projektantki przed pozostałymi gośćmi.

„W moich projektach nie stronię od przezroczystości i ażuru, a także imitujących tatuaże aplikacji. Najnowsze suknie utrzymane są w typie tak zwanej „naked dress”. Zawsze podkreślam, że orient jest mi bardzo bliski” – mówiła Magdalena Prokop-Elghoriny. – Suknie są nietypowe i niepowtarzalne, a powstają w niewielkiej liczbie sztuk. Co więcej, każda jest szyta na miarę – dodała projektantka. Prezentację wieczorowej kolekcji uzupełniły inne atrakcje – pokaz tańca i pokaz barmański. Warto podkreślić, że przy okazji spotkania zbierano pieniądze na leczenie Kasi Krawczyk z Kielc. Pani Kasia jest po operacji rekonstrukcji przełyku. Operacja jest jeszcze nie opłacona .Całość to koszt 140 tys. zł. Dzięki licytacjom na fb udało się zebrać pieniądze na pierwszą ratę. Potrzebne są jeszcze 94 tys. złotych.

Pomagamy Kasi Krawczyk

https://www.siepomaga.pl/operacjakasi?fbclid=IwAR2Y33IbBEL1C4-plPzp4ow70W7QsbSLlqpB55dvKoM80k8r5jZuQ0_eQnE

LICYTACJE

www.facebook.com/groups/704196939967475/

To był niezwykły, karnawałowy Pokaz Mody, kolekcji wieczorowej Secret Angel by Magdalena Prokop – Elghoriny.
Zjawiskowe suknie, modne dodatki i ozdoby. Dużo błysku, cekinów, aplikacji, koronki, różnokolorowe kamienie, które dodają blasku, podkreślają zjawiskowość kreacji, ale też wyjątkowość kobiet .W roli modelek m.in panie z Klub Modnej Babeczki. Wybieg stał się swoistą drogą pomocy dla niezwykłej kobiety.
W wydarzeniu uczestniczył Marcin Piwowarski illustrations -Człowiek o ogromnej wyobraźni. Na aukcję dla Kasi Krawczyk przekazał książki dla dzieci ze swoimi ilustracjami. Obrazy, które uwielbiają dzieci i dorośli na całym świecie.
A  Brazylijczyk Guildo Santos ? No cóż rozkochał nas w gorących brazylijskich rytmach i smakach.

Partnerami spotkania byli Goya Gabinet kosmetyczny oraz Bistro Wegemania.

Fot. Mirosława Susło-Wilczyńska.