BYAS- TECHNOLOGIA MŁODOŚCI

BYAS- TECHNOLOGIA MŁODOŚCI

BYAS – BIONIC YOUTH ACTIVATING SYSTEM to najnowocześniejsza metoda nieinwazyjnego i naturalnego odmładzania skóry. Dzięki BYAS Twoja skóra odzyska sprężystość i młody, pełen blasku wygląd, znikną niedoskonałości i zmarszczki.

BYAS to połączenie zastosowanej w kosmetyce biotechnologii: jonoforezy, mikrowibracji, elektrycznej stymulacji mięśni oraz radiofrekwencji i opatentowanych substancji aktywnych: kwas hialuronowy o sieciowej budowie, algi brunatne i czerwone, aminokwasy, tetrapeptydy, witaminy A,C,E i wiele innych. Jest obecnie najlepszą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej wykorzystującej botox!
Technika BYAS umożliwia naturalną poprawę wyglądu całej twarzy, a nie tylko jej jednego elementu, w czasie jednego zabiegu. Podczas zabiegu pokrywamy duży obszar skóry twarzy kwasem hialuronowym, który wtłaczany jest metodą jonoforezy i mikrowibracji. Równocześnie stymulowane są mięśnie twarzy (EMS) dzięki temu uzyskujemy działanie wielofazowe: wzmocnienie mięśni, modelowanie owalu twarzy i zwiększone napięcie skóry, a z drugiej strony intensywne nawilżenie i stymulację odbudowy kolagenu, aby w rezultacjie skóra twarzy odzyskała dodatkowe rusztowanie, siatkę, która ją odżywia, podtrzymuje i modeluje.
Reklama. Przejdź do sklepu↑

Wskazania

– poprawa owalu twarzy
– zaokrąglenie policzków
– redukcja tzw. „chomików”
– uniesienie opadających kącików ust
– spłycenie zmarszczek czoła
– uniesienie brwi
– niwelowanie zmarszczek wokół ust
– wysmuklenie twarzy
– poprawa napięcia i nawilżenia skóry twarzy.

Zabiegi BYAS są zalecane także przy:

– rozszerzonych naczyniach włosowatych, nerwicach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku pospolitym, trądziku różowatym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, bliznowcach i uczuleniach.
Zalety metody: – daje w pełni naturalny efekt – nie występują zasinienia po zabiegu, – brak ryzyka uszkodzenia naczyń czy nerwów – krótki czas trwania zabiegu.
W naszym showroomie prowadzimy prezentacje produktów oraz zabiegi pokazowe. Skontaktuj się z nami i dowiedz się kiedy możemy się spotkać!

Zapraszamy serdecznie na poniedziałkowe spotkanie radomskiego clubu  WE CAN Women’s Business Club  do hotelu Aviator w Radomiu, godz. 17.30

Podczas spotkania można będzie zobaczyć ale również wykonać szybki zabieg na twarz oraz otrzymać voucher.
Więcej informacji znajdziecie TUTAJ
Źródło zdjęć i tekst pochodzi ze strony Byas Radom
Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓