CASTING DO WORLD’S STARS MODEL AGENCY ORAZ POKAZ INDYJSKICH SUKIEN ŚLUBNYCH, JUŻ ZA NAMI

W weekend 20-22 września 2019 roku, w trakcie największych targów Beauty & Wedding Days, odbyły się po raz pierwszy dwa kluczowe wydarzenia, dzięki którym targi cieszyły się ogromną popularnością wśród odwiedzających gości. Od piątku do niedzieli przeprowadzono największy casting do World ’s Stars Model Agency. Następnie w sobotę, 21 września odbył się długo wyczekiwany pokaz indyjskich sukien ślubnych. Tym razem już z udziałem pięknych modelek z prestiżowej World ’s Stars Model Agency.

Targi Beauty & Wedding Days to najważniejsze wydarzenie sezonu poświęcone tematyce ślubnej oraz kosmetycznej. Pojawiło się na nich wielu międzynarodowych wystawców oraz gości, dla których powyższe zagadnienie jest bardzo interesujące. Najgorętsza atmosfera była w hali C, gdzie znajdowało się stoisko Agencji World ’s Stars Model. To tu specjaliści od modelingu przeprowadzili ponad 100 sesji polaroidowych, na bazie których niebawem wyłonią świeże talenty, nowe osobowości do modelingu. W trakcie trwania sesji zdjęciowych o zawodzie modelki opowiadała znana oraz ceniona wśród aktorów i gwiazd, Paulina Sobota właścicielka Platinium Visage – firmy zajmującej się przygotowaniem wizualnym osoby do sesji zdjęciowej lub pokazu mody. Dzięki jej zaangażowaniu nie tylko casting był popularnym punktem targów.


Podczas drugiego dnia odbył się długo wyczekiwany pokaz indyjskich sukien ślubnych. Zaproszeni goście mogli podziwiać 25 konstrukcji z elementem tradycyjnego damskiego stroju ślubnego jakim jest sari. Tę szatę wykonuje się z jednego pasma materiału o długości kilku metrów i jest najbardziej charakterystyczną częścią damskiego stroju ślubnego. Samo sari na ślubnym kobiercu przybiera najczęściej białą, kremową lub złotą barwę, a wśród zaprezentowanych sylwetek największą popularnością cieszył się dwuczęściowy model w kolorze ciemnego fioletu. Za oprawę wizualną pokazu odpowiadali Paulina Sobota Platinium Visage – która również przed rozpoczęciem pokazu powitała gości w imieniu organizatora, Marika Lola Rybicka, pracująca na co dzień dla domu mody DIOR oraz choreograf i reżyser pokazu – Maciej Majzner. Fotorelację z wydarzenia realizowali Paweł sierakowski i Mateusz Frycz.


Gościem specjalnym była Dr Alini Subedi Prezydent Stowarzyszenia Nepalu i była Prezydent Indii Nepal, departamentu koordynacji i relacji między Polską a Indiami. „Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy zaprezentować polskiej publiczności indyjskie suknie ślubne. Indie to ciekawy kraj zwłaszcza dla Europejczyków i tym pokazem chcieliśmy przybliżyć naszą kulturę i tradycję. Suknie ślubne i tradycyjne sari zostały idealnie zaprezentowane przez piękne modelki z World ‘s Stars Model Agency. Cały pokaz obejrzało bardzo dużo osób. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy na linii Indie – Europa.” – powiedziała Kalpana Neupane, Rzecznik Prasowy Organizatora pokazu, Agencji World ‘s Stars Model.

O Agencji:

World ‘s Stars Model Agency to prężnie działająca agencja modelek i modeli, nastawiona na międzynarodową współpracę oraz długoterminową, kreatywną promocję nowych twarzy i talentów. Filarem sukcesu Agencji są ludzie: profesjonaliści, pasjonaci i innowatorzy. To ambitni i doświadczeni eksperci, którzy wprowadzają nową jakość do modelingu. Agencja oferuje swoim modelom świeże i kompleksowe podejście do zarządzania ich karierą. Wyposażona w ogromną wiedzę, zawodowe know-how oraz szerokie międzynarodowe kontakty, otwiera się na to, co niesie przyszłość, w tym ekspansję nowych mediów. World ‘s Stars Model Agency znajduje, otacza opieką i wspiera rozwój osobowości swoich modelek i modeli. Pomaga im stawiać pierwsze kroki w branży oraz gotowa jest towarzyszyć na każdym etapie rozwoju kariery.
Agencja oferuje swoim klientom i partnerom biznesowym profesjonalną, kompleksową, szybką i efektywną obsługę, skoncentrowaną na skutecznej promocji ich marek i przedsięwzięć, tak aby mogli oni pomyślnie rozwijać swoje koncepcje biznesowe.

Fot. Mateusz Frycz dla Agencji Worlds Stars Model

Materiały prasowe