CASTING FRESH FACES WORLD. ZOSTAŃ MODELKĄ / MODELEM I ROZPOCZNIJ SWOJĄ MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ!

CASTING FRESH FACES WORLD. ZOSTAŃ MODELKĄ / MODELEM I ROZPOCZNIJ SWOJĄ MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ!

Zawalcz o nagrodę w wysokości 50 tyś zł – wyjazd na światowy konkurs talentów IMTA w Nowym Jorku.

Firma Models8 organizuje kolejny casting na śląsku do konkursu Fresh Faces World, który odbędzie się już 12 sierpnia w Kopalni Kultury w Czeladzi.  Zgłoś się i zawalcz o udział w wielkim finale, w który nagrodą jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton). To właśnie tam zostaniesz przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata, mając tym, samym szasnę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

Na zwycięzcę konkursu czeka także:

    • Praca na wybiegach znanych projektantów
    • Współpraca z prestiżowymi markami modowymi
    • Sesja zdjęciowa dla magazynów modowych
    • Sesja zdjęciowa w legendarnym Pier59 Studios

Reklama. Przejdź do sklepu↑

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14 a 28 rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 183 cm. Na casting zabierz ze sobą:

  • Dopasowaną koszulkę, leginsy, szpilki oraz strój kąpielowy/bokserki.

 

Wyłącznym organizatorem castingów do konkursu Fresh Faces World na południu Polski jest Models8. Firma znana jest na rynku z najbardziej intensywnego programu warsztatów modowych skierowanych do osób pretendujących do miana modelek i modeli, w trakcie których młodzi ludzie dowiadują się na czym polega ich wymarzona praca. Uczestnicy warsztatów biorą udział w sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody, co pozwala na zbudowanie imponującego portfolio już na wczesnych etapach rozwoju ich kariery. Models8 jest także organizatorem wielu projektów modowych z udziałem takich gwiazd jak m.in.: Joanna Krupa, Maja Sablewska, Iwona Pavlović, Maison Anufa, Ylan Anufa, w których angażuje swoich podopiecznych.

Więcej szczegółów dotyczących castingu Fresh Faces World dostępnych jest na stronie www.models8.org w zakładce aktualności

lub w social media Models8

Fb – https://www.facebook.com/models8/

Instagram – @models8_letsgofashion

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓