CASTING MODELEK I MODELI DO FRESH FACES WORLD- RADOM

CASTING MODELEK I MODELI DO FRESH FACES WORLD- RADOM

W sobotę 4 lutego 2017 r. odbył się casting dla modelek i modeli Fresh Faces World w kawiarni Otwarta Wine- Cafe, ul. Żeromskiego 29 w Radomiu. Casting zorganizowała Olivia Lucedarska wraz z Maggie Haese, która jest właścicielką Agencji Magteam Model Management. Miałam ten zaszczyt i przyjemność zasiąść tym razem w jury. Muszę stwierdzić jednogłośnie, że castingami i konkursem Fresh Faces World jest coraz większe zainteresowanie. Przychodzą dziewczęta i chłopcy, którzy marzą o międzynarodowej karierze w modelingu. To wszystko jest realne do spełnienia.

Wystarczy przede wszystkim uwierzyć w siebie, nie słuchać innych tylko swojego wewnętrznego głosu i przyjść na casting. Następny odbędzie się już wkrótce i na pewno będę informowała wszystkich na bieżąco, dlatego zachęcam do śledzenia mojego portalu.

16388357_1666777666669505_2346724651109174856_n

Podczas castingu w kawiarni Otwarta Cafe odwiedziła nas zwyciężczyni radomskich castingów Fresh Faces Radom Agata Giermasińska. Zapytałam się jej, czy cieszy się ze zwycięstwa i czy coś się zmieniło od czasu wielkiego finału w Warszawie oraz jakie plany ma na przyszłość.  Zapraszam do krótkiego wywiadu z Agatą.

  1. Czy jako mała dziewczynka marzyłaś o karierze modelki?

I tak i nie, w sumie jak większość małych dziewczynek gdzieś w głowie myślało się o tych wszystkich sesjach, pokazach mody, podróżowaniu. Jednak zawsze myślałam o tym tylko w strefie marzeń. Teraz te marzenia się spełniły i rozwijają, a to wszystko dzięki konkursowi FRESH FACES WORLD, który polecam każdej marzycielce o modelingu.

  1. Pracowałyśmy wspólnie przy nie jednym pokazie mody, ale chciałabym abyś przypomniała czytelnikom w jakim pokazach na wybiegu mogliśmy Cię podziwiać.

Brałam miedzy innymi udział w Radomskich i Łódzkich targach ślubnych, Radom Fashion Show, Fashion Show Radom, WOŚP w Iłży oraz w pokazach organizowanych przy okazji eventów charytatywnych, których było mnóstwo, między innymi w radomskim klubie Archiwum i MK Bowling,  czy na evencie skierowanych dla radomskich bizneswomen „Biznes w szpilkach”.

img_0876

  1. W zeszłym roku zgłosiłaś się casting do Fresh Faces Poland, który odbył się w Radomiu. Spodziewałaś się wygranej w  finale radomskich castingów i zakwalifikowania się na ogólnopolski finał konkursu?

Wiadomo że do konkursu podchodzi się z myślą o wygranej, chociaz przyznam że czekając na wyniki na scenie nie byłam do końca przekonana że wygram. Jakby nie patrzeć było tam wiele innych dziewczyn i chłopaków i każdy miał takie same szansę na wygranie.

  1. Pamiętasz, jakie emocje Ci towarzyszyły podczas finału Fresh Faces Poland, który odbył się w Warszawie.

Byłam bardzo podekscytowana, tym bardziej że „otwierałam stawkę”, bo szłam z nr 1. I na dodatek smaku dodawał fakt, że było to transmitowane na żywo.

img_0877

  1. Finału nie wygrałaś, ale  i tak robisz karierę. W czwartek wylatujesz do pracy, powiedz gdzie i w jakim celu.

Wylatuję do Włoch do Mediolanu, z okazji zbliżającego się Milan Fashion Week. Będę brała udział w castingach, na razie nie wiadomo jeszcze w jakich pokazach czy sesjach będę brała udział, to się okaże w trakcie castingów.

  1. Czy konkurs Fresh Faces Word zmienił coś w Twoim Życiu?

Na pewno stałam się bardziej pewna siebie. Dzięki FFW dostałam kontrakt z agencją Magteam Model Management i  mam propozycje na międzynarodowe kontrakty. Przykładem, np. jest ten pierwszy Fashion Week we Włoszech, daje większe szanse by spełnić marzenia o karierze w modelingu.

img_0878

img_0879

img_0881

img_0880

Za Agatę Giermasińską i jej wyjazd do Mediolanu trzymamy mocne kciuki i do zobaczenia po powrocie.

pl_ep_728x90_1