Chanel Iman

Chanel Iman

Właściwie Chanel Iman Robinson, urodzona 1 grudnia 1990 roku w Atlancie. Amerykańska modelka pochodzenia koreańsko- afrykańskiego. 

Chanel dostała imię po francuskiej projektantce mody Coco Chanel. Po ojcu odziedziczyła ciemny kolor skóry, który jest Afroamerykaninem, natomiast po matce pochodzącej z Korei Południowej odziedziczyła wschodnie rysy.

Piękna mieszanka 😉 

KARIERA

Chanel pracuje m.in. dla agencji Ford Model’s w Nowym Jorku i IMG w Paryżu. Chodziła po wybiegach takich projektantów jak Dolce & Gabbana, Issey Miyake, Marc Jacobs, Valentino, Dsquared, Hermès, Michael Kors, Oscar de la Renta, Ralph Lauren, Anna Sui, Diane von Fürstenberg, Vera Wang, Jean Paul Gaultier i Stella McCartney. Brała udział w kampaniach firm Bottega Veneta, GAP, Victoria’s Secret Pink i United Colors of Benetton.

W lutym 2009 wzięła udział w sesji dla Teen Vogue. W październiku 2007 wystąpiła razem z matką w Tyra Banks Show. Od 2009 roku jest jednym z aniołków Victoria’s Secret. Pojawiała się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody, jak: Harper’s Bazaar,Elle, „Vogue”.

Wymiary (cm) 81-58-84[1]
Wzrost (cm) 178[1]
Rozmiar ubrania 32
Rozmiar stopy 38,5
Kolor włosów ciemny brąz
Kolor oczu brązowe

Źródło informacji pochodzi z wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chanel_Iman

Oficjalna strona Chanel Iman: http://www.chaneliman.com/pictures/

CHANEL IMAN The Rising Star – © 2016
Art Director and Editing – Pierluigi Capannini