CHAPTER I: HELLO PRINTS! ZAPOWIEDŹ PIERWSZEJ ODSŁONY KOLEKCJI AUTUMN/WINTER 2020/21

Hello prints! To pierwsza część jesienno-zimowej opowieści o najnowszej kolekcji BIZUU Autumn-Winter 2020/21. W tym sezonie po raz pierwszy cała kolekcja podzielona została na trzy odsłony – każdą z nich wyróżnia charakterystyczny dla niej print. Pierwszy wariant linii zapowiadają jeansowa sukienka NOPA oraz sweter ORMICA, które trafiły do sprzedaży 12 sierpnia. Pozostała część pierwszej odsłony kolekcji dostępna będzie w sklepie online i butikach stacjonarnych od 19 sierpnia. Kolejne rozdziały Autumn-Winter 2020/21 (CHAPTER II i III) pojawią się w kolejnych miesiącach.

Tej jesieni projektantki BIZUU zapraszają do zaczarowanego ogrodu, gdzie kolorowe wzory i printy inspirowane naturą, znalazły po raz kolejny odzwierciedlenie na większości modeli z kolekcji. To już kolejny sezon, w którym florystyczne motywy nie wychodzą z mody, dlatego jak ukwiecone łąki zdobią m.in. swetry, sukienki i akcesoria. Polska marka postawiła na jesień pełną kwiatów i kolorów.

Pierwszą odsłonę jesienno-zimowej kolekcji CHAPTER I: HELLO PRINTS! otwierają dwa modele, które jako pierwsze trafią do sprzedaży. Trend na jeansowe sukienki nie przemija, dlatego w jesienno-zimowej linii znalazła się  dopasowana NOPA. Sukienka zachwyca fasonem, dekoltem oraz asymetrycznym zapięciem. NOPIE towarzyszy rozpinany sweter ORMICA, który stanowi doskonałą alternatywę dla bluzy, gdy pojawią się chłodniejsze dni. Połączenie pudrowego różu i botanicznych wzorów, to zdecydowanie jego mocna strona.

Zdjęcia do kampanii zostały wykonane przez Łukasza Pukowca, a przed jego obiektywem stanęły: Jade/MILK, Natalia Maj/MODEL PLUS oraz Mila Zbinx/AS MANAGEMENT. Wszystkie fotografie z kampanii z pierwszej odsłony kolekcji ujrzą światło dzienne już 19 sierpnia.

SESJA ZDJĘCIOWA:

ZDJĘCIA: ŁUKASZ PUKOWIEC. ASYSTENT FOTOGRAFA: Olek Balcerek

MODELKI: Jade/MILK, Natalia Maj/MODEL PLUS, Mila Zbinx/AS MANAGEMENT

MAKEUP: ANETA KOSTRZEWA. HAIR: VIP ROOM ŁUBIŃSKI KOWALSKI

PRODUKCJA: MAGDALENA KAROLKIEWICZ/BIZUU. SET DESIGN: MICHAŁ ZOMER. RETUSZ: MICHAŁ MARCINIAK/BIZUU

BIŻUTERIA: LILOU

Materiały prasowe