CHEŁMIŃSKA I PRZYBYLSKI NA ZAMKU W CHĘCINACH

CHEŁMIŃSKA I PRZYBYLSKI NA ZAMKU W CHĘCINACH

XX jubileuszowy Festiwal OFF Fashion rozpoczął się w piątkowy wieczór 11 maja na Królewskim Zamku w Chęcinach pokazem mody Mariusza Przybylskiego, który jest jednym z czołowych projektantów z Polsce. Swoją kolekcję również zaprezentowała utalentowana projektantka Marzena Chełmińska pochodząca z Radomia, a od niedawana mieszkająca w Kielcach, prywatnie jest żoną Norbiego. I to właśnie on, wspólnie w duecie z Monika Jarosińską, uświetnił pokaz swoim występem- piosenką z jego najnowszej płyty. 

Na początku można było podziwiać kolekcję Marzeny Chełmińskiej- „Tworząc moją kolekcję inspirowałam się nie tylko Polą Negri. Chciałam, aby pasowała ona również do tego magicznego miejsca” – mówiła Marzena Chełmińska.

Później na wybiegu pojawiły się modelki i modele w strojach Mariusza Przybylskiego. – „Muszę przyznać, że ten pokaz miał fantastyczny klimat” – mówił tuż po pokazie Mariusz Przybylski. 

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Wszystkie kreacje wybrane przez Mariusza Przybylskiego z jego wcześniejszych kolekcji, jak i kolekcja Marzeny Chełmińskiej idealnie wpisały się w klimat Zamku Królewskiego. – „Niegdyś Królowa Bona przechadzała się po zamkowym dziedzińcu zapewne w najmodniejszych, jak na ówczesne czasy strojach, a dziś możemy w tym miejscu podziwiać modę z największych wybiegów. Nie ukrywam, że dla Chęcin to wielkie wydarzenie, które wiąże się z szeroką promocją perełki województwa świętokrzyskiego, jaką jest Zamek” – mówi Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny, Robert Jaworski.

Jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o całość imprezy, wszystko zostało zorganizowane jak na światowych pokazach. Wieczór, zamek, atmosfera i piękne kreacje, które w poświacie księżyca i odpowiednich światłach mieniły się jak gwiazdy na niebie. Wielkie WOW. Gratuluję dla organizatorów!!!

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

POKAZ MARZENY CHEŁMIŃSKIEJ Chełmińska

Fot: Jacek Kaczmarczyk- fotografia

POKAZ MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO Mariusz Przybylski

Fot: Jacek Kaczmarczyk- fotografia

Zdjęcia za zgodą pochodą ze strony https://ckinfo.pl/

GALERIA- GOŚCIE

Reklama. Przejdź do sklepu↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓