CRACOW FASHION DAY PRZESZEDŁ DO HISTORII !!!

CRACOW FASHION DAY PRZESZEDŁ DO HISTORII !!!

Kolejny już piąty pokaz zorganizowany przez małżeństwo Mariolę i Adama Turbiarz- projektantkę mody i stylistę fryzur. Jednogłośnie można stwierdzić, że to kolejny wielki sukces pokazów ze cyklu FASHION DAY .

Zapytałam o wrażenia Mariolę Turbiarz o tym, nieco innym niż  zwykle pokazie :

” Myślę , że pokaz wyszedł w 100 % tak jak sobie zaplanowaliśmy . Chcieliśmy odejść od formy jaką robiliśmy do tej pory . Zamiast dużej sali z zbudowanym wybiegiem zrobiliśmy pokaz w klimatycznej piwnicy krakowskiego klubu muzycznego Dietla 75 . Było to dla mnie duże wyzwanie logistyczne aby pomieścić w tym niestandardowym pomieszczeniu 140 zaproszonych osób ale udało się . Co prawda modelki  przechodziły przez kuchnię i pomieszczenia socjalne i wymagało to dużej dyscypliny i skupienia zarówno od modelek jak i gwiazd biorących udział w pokazie  . Udało nam się osiągnąć zamierzony cel aby pokaz był świętem mody -kameralny w świetnej, luźnej atmosferze a nie festiwalem próżności, ścianki i darmowego wina. Bardzo jestem zadowolona z tego, że się udało co przekonało mnie , że są jeszcze ludzie , którzy przychodzą na pokazy mody aby podziwiać kolekcje projektantów ” – podsumowała Cracow Fashion Day organizatorka.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Tym razem organizatorzy w raz z aktorami, dziennikarzami i muzykami wspierali akcje organizowana przez Mariolę Turbiarz -PIĘKNA STAROŚĆ. Na wybiegu wystąpiły także podopieczne stowarzyszenia seniorów MANKO .

O oprawę muzyczną pokazu zadbali muzycy -Weronika Kwaśny, Dawid Skrzypczak, Krzysztof Sokołowski oraz niezastąpiony niezwykle energetyczny bębniarz Marcin Urzędowski.

Podczas wieczoru 22 kwietnia mogliśmy zobaczyć kolekcje następujących marek:

1 Nun. Mi

2 Marzena Chełmińska

3 Mia Stilo

4 Aga Pou

5 Słowiański Jedwab

6 Piotr Janicki

7 Paweł Węgrzyn

8 Lemoniade

9 Different style

10 Mariola Turbiarz

11 OBUWIE CARINII

12 OBUWIE DOMENO

13 TOREBKI – MICHAŁ MACIEJEWSKI / GOMA

14 PRACOWNIA TOREBKI NIEZWYKŁE

Gwiazdy w roli modelek i modeli

Na wybiegu obok profesjonalnych modelek wystąpili – Aleksandra Chapko, Ania Grycewicz, Beata Chmielowska – Olech, Krystyna Mazurówna, Dorota Głowacka – Lesień, Karolina Chapko, Karolina Nolbrzak, Barbara Zielińska , Anna Branny, Małgorzata Piskorz, Włodek Matuszak, Paweł Stasiak, Michał Lesień- Głowacki, Kamil Dziubka , Adrian Furgalski, Jakub Świderski, Dawid Czupryński , Adam Turbiarz oraz Paweł Węgrzyn.

Partnerzy Cracow Fashion Day

CARINII, DOMENO, HOTEL PERŁA, Club Dietla 75, Zaborowscy, Gusto Catering, Ciuciu, Wody Karpackie, Naturals Aroma, Best Nails, Nils Company

 

Foto – Sebastian Wnęk Wnękofoty.pl

Patronat medialny

GALERIA ZDJĘĆ

POKAZ MARZENY CHEŁMIŃSKIEJ

POKAZ PAWŁA WĘGRZYNA

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓