CREAZIONE W RESTAURACJI SI

CREAZIONE W RESTAURACJI SI.

We wtorek 14 marca od godz. 20:00 Restauracja Si zaprasza na Creazione, czyli drugi z kolei pokaz mody w restauracji. Joanna Sawka, projektant i właścicielka Posh Creator, zaprezentuje swoją autorską kolekcję mody ślubnej na sezon 2017/18 oraz kolekcję sukni wieczorowych, dostępnych na co dzień do wypożyczenia w butiku na Śliskiej. Całość wieczoru dopełnią kompozycje kwiatowe utalentowanej Marty Augustynowicz z pracowni florystycznej Muscari oraz wokal Davida Buchty.

Tego wieczoru restauracja SI będzie normalnie czynna dla Gości, którzy będą mogli rezerwować swoje stoliki  w samym centrum pokazu mody. “Pierwszy pokaz mody w Si w grudniu cieszył się popularnością wśród naszych Gości i był czymś niespotykanym na rynku gastronomii warszawskiej. Kolekcja Joanny Sawki i oprawa kwiatowa to nasz ukłon w stronę rozpoczynającego się sezonu ślubnego i nadchodzącej wiosny”- mówi Jacek Gralik, współwłaściciel restauracji Si.

_dsc7353-k

Restauracja SI to przestrzeń inspirowana kuchnią włoską, gdzie luźna atmosfera łączy się z dobrym, prostym jedzeniem w przystępnych cenach. Oprócz autentycznej i nowoczesnej kuchni, Si wyróżniają ręcznie robione makarony i najwyższej jakości oliwy włoskie, dostępne do kupienia na miejscu. SI wyruszyło w podróż kulinarną po najpiękniejszych regionach Włoch i co miesiąc spróbować można nowych dań regionalnych z sezonowego menu.

SI jako pierwsza restauracja w Polsce rozdaje śniadania w prezencie do każdego ciepłego napoju całkiem za darmo. Naszym Gościom chcemy powiedzieć Si – by mogli jeść, pić i żyć razem z nami.

2

Joanna Sawka, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi i jej kolekcja znalazła się na Gali Dyplomowej wśród najlepszych kolekcji 2007 roku. Finalistka takich pokazów jak Oskary Mody czy Baltic Fashion Awards. Swoje projekty prezentowała w ramach pokazów Young Polish Designers Foundation. Jej autorska kolekcja  FollowTheWhiteRabbit prezentowana była również w Platinium Club Warszawie.

Od 2016r. właścicielka Posh Creator- wypożyczalni i pracowni wyjątkowych sukien ślubnych i wieczorowych. Pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych min. dla gazety Playboy, z aktorami, celebrytami oraz ludźmi biznesu, w tym Hanką Bielicką, Hanną Gronkiewicz-Waltz i wieloma innymi.  

3

Pochodzący z Sieradza wokalista Dawid Buchta bardzo wcześnie stał się rozpoznawalny w rodzinnym mieście dzięki pięknym wykonaniom francuskich utworów. W wieku 16 lat zajął 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Wystąpił kilkakrotnie jako wokalista w “Jaka to melodia” w TVP 1. W 2014 r. zakwalifikował się do czołówki w ogólnopolskim konkursie „iSing Stars”. Dziś śpiewa własne aranżacje znanych utworów po angielsku, francusku i hiszpańsku.

4

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1901297943435890/

creazione

Materiały prasowe.

 ZAPRASZAMY

pl_lo_728x90_2-1