CYKL SPOTKAŃ Z PROJEKTANTKĄ EWĄ ŁUKAWSKĄ I OGOLNOPOLSKIA PREMIERA KOLEKCJI

Cykl spotkań z projektantką Ewą Łukawską i ogólnopolska premiera kolekcji

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – serię 5 inspirujących spotkań z projektantką mody Ewą Łukawską i jej marką. W dniach 16-20 maja aż w trzech miastach w Polsce: we Wrocławiu, Warszawie i Gdyni odbędzie się premiera najnowszej kolekcji.

Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która szturmem zdobywa rynek mody w Polsce. Właśnie rusza w unikalny, na rynku mody w Polsce, roadshow promujący jej najnowszą kolekcję „Sensitive and Strong” będącą ukłonem projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej wrażliwości.

W kolekcji odnajdziemy najnowsze światowe trendy: kombinezony, kwieciste bomberki, bluzki z wiązaniem przy szyi, rozszerzane spodnie-dzwony. Projektantka użyła materiałów, które mają zapewnić wygodę niczym druga skóra: miękko układają się na sylwetce, podążają za ruchami ciała.

Podobnie, jak wcześniejsze kolekcje, Ewa Łukawska adresuje najnowsze projekty do kobiet niezależnych, które wiedzą czego chcą i śmiało po to sięgają: są odważne, świadome swojego piękna i seksualności.

Pierwsze spotkanie z marką Ewa Łukawska odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godz. 12 w butiku Jolli w Sky Tower we Wrocławiu. Na gości czeka najnowsza kolekcja „Sensitive and Strong”, porady stylisty i powitalna lampkę wina.

We wtorek, 17 maja Ewa Łukawska spotka się z klientkami w Warszawie w butikach: Polscy Projektanci (godz.12, indywidualne spotkanie i porady stylistyczne), Pop Up Ditta Zimmermann (godz. 14, pokazy mody, premiera kolekcji i możliwość osobistych konsultacji u projektantki) i butiku Svoi (godz.16, indywidualne spotkanie z projektantką, premiera kolekcji, powitalne wino dla gości.

W piątek 20 maja marka Ewa Łukawska oficjalnie startuje w butiku SeeYou w Gdyni. Od 16 czekają na gości konsultacje i porady stylisty oraz lampka wina.

HARMONOGRAM:

Vol. 1. Wrocław, 16.05 godz.12:00, butik Jolli, Galeria Sky Tower

Vol. 2. Warszawa, 17.05 godz.12:00, butik Polscy Projektanci, ul. Burakowska 14

Vol. 3. Warszawa, 17.05 godz. 14:00, butik Pop Up Ditta Zimmermann, galeria Plac Unii City Shopping

Vol. 4. Warszawa, 17.05 godz. 16:00, butik SVOI, Dom Mody Mysia 3

Vol. 5. Gdynia, 20.05 godz. 16:00, butik Seeyou, Aleja Zwycięstwa 245/2

O projektantce:

Ewa Łukawska tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów. Projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar.

W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście.

Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Moda dla projektantki to nie tylko pasja i realizacja marzeń, ale też sposób na życie.

Ewa Łukawska to marka posiadająca dwie linie odzieżowe – elegancką oraz casualową. Obie sygnowane są jej nazwiskiem.

Cykl spotkań z projektantką Ewą Łukawską i ogólnopolska premiera kolekcji

Cykl spotkań z projektantką Ewą Łukawską i ogólnopolska premiera kolekcji