CZARNY, SZARY I WINO

CZARNY, SZARY I WINO

Kolory to podstawa przy tworzeniu stylizacji. W brew pozorom często  ubieramy się w kolory, które odzwierciedlają nasze samopoczucie i emocje. Gdy jesteśmy przygnębione i smutne, ubieramy się w ciemne kolory, natomiast gdy jesteśmy wesołe i radosne przeważnie mamy na sobie kolory jasne. Każdy kolor w psychologii ma swoje znaczenie. Jeśli jesteście ciekawe co oznacza dany kolor, to koniecznie musicie wejść na stronę Tygodnika Radomskiego w zakładkę Moda Kobieta. Dla Tygodnika ostatnio napisałam artykuł  ” Psychologia koloru, czyli co mówią o nas barwy, w które się ubieramy” http://www.tygodnikradomski.com/kobieta/moda.html Miłej lektury życzę i oczywiście koloru w życiu i stylizacjach.

3

Kolejna moja stylizacja w stylu klasycznym,

to w nim czuję się najlepiej i najpewniej.
Tym razem jednak stylizację zrobiłam w 3 barwach: czarny, szary i w kolorze wina, jako minimum dołożyłam biżuterię w kolorze złota. który również się pojawia w suwakach płaszcza i torebki.
W psychologii koloru czarny oznacza klasę, tajemniczość, wiarygodność i opanowanie w połączeniu z czerwonym i różowym ożywia nasze kontakty towarzyskie i dodaje energii. Szary natomiast to profesjonalizm i kompetencje.  Więcej na temat kolorów znajdziecie na: http://www.tygodnikradomski.com/kobieta/moda.html

A Wy, moi Drodzy jakie kolory lubicie? 🙂

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13

1. Płaszcz: Stradivarius: http://www.stradivarius.com/pl/
2. Koszula : Sinsay: http://www.sin-say.com/pl/pl/
3. Spodnie: Reserved:  http://www.reserved.com/pl/pl/
4. Biżuteria: Mohito: http://www.mohito.com/pl/pl/
5. Buty: CCC: http://ccc.eu/pl/
6. Torebka: Super-dodatki.pl : https://www.super-dodatki.pl/