Bez kategorii

DAMA ZE STYLOWYM I KOBIECYM DŁUGOPISEM.

DAMA ZE STYLOWYM I 
KOBIECYM DŁUGOPISEM. 
 
Zapisuje nim swój numer telefonu na chusteczce w kawiarni – być może podaruje go nieznajomemu albo jedynie rozbudzi jego nadzieje i fantazje. I pozostawi po sobie wspaniałe wrażenie. BIC poleca: długopisy, tajna broń wszystkich ceniących styl kobiet.
 
Panowie mają swoje zabawki, ale z pewnością nie takie, jakie znaleźć można w kryjącej niezgłębione tajemnice damskiej torebce. Gdzieś między szminką, matującym pudrem w kamieniu, błyszczykiem, perfumami, kluczami od mieszkania i telefonem w torebce szykownej damy honorowe miejsce zawsze zajmuje wyjątkowe narzędzie do pisania. W końcu nic tak nie doda elegancji i stylu, jak szykowny i porządny długopis, wyciągnięty z torebki – choćby podczas sytuacji, która wymaga naszego podpisu.
 
Piękna miss wśród długopisów, czyli Miss Bic Atlantis.

Kobiece gadżety powinny być zarówno przydatne i praktyczne, czyli ułatwiać życie płci pięknej, jak i wyjątkowe – zupełnie tak, jak ich właścicielka. Do takich gadżetów zalicza się Bic Miss Atlantis

Niebieski, kwiatowy motyw na obudowie, smukłe kształty, zmysłowa purpura na zewnątrz i gładkość każdego ruchu. Prawdziwa piękność wśród długopisów, na dodatek z tuszem Easy Glide, gwarantującym gładsze i lżejsze pisanie.
 

Sprawdzony niebieski, delikatny oliwkowy, słodkie i kobiece: różowy lub fioletowy – ulubione kolory i odcienie kobiety mogą o niej bardzo dużo powiedzieć. Tajemnica będzie jednak trudniejsza do odkrycia, jeśli dama użyje ich wszystkich. Dzięki długopisowi 4Colours Fashion kolory można zmieniać w biegu – podkreślić ważną wiadomość, odznaczyć datę w kalendarzu lub zostawić intrygującą notkę na lodówce.
 
W stylu japońskiej kreskówki
Dawniej logo z Hello Kitty zdobiło dziecięce zabawki i piórniki, dziś ikona popkultury i designu pojawia się na ubraniach, gadżetach i dodatkach do kobiecego stroju. Biała kotka z wielką, czerwoną kokardą trafiła również na stylowe długopisy automatyczne 4Colours – w wersji niebieskiej, czarnej, czerwonej i zielonej.