DAMPAI- STWÓRZ SWOJĄ NOWĄ TORBĘ DZIĘKI ZMIANIE PASKA

Damska torebka to niewątpliwie jeden z największych skarbów kobiet i obiekt wzbudzający podziw niejednego mężczyzny za sprawą ilości „potrzebnych” rzeczy, które jest w stanie pomieścić.

Co jednak zrobić, aby nasza standardowa torba nabrała nowego charakteru i nie znudziła nam się zbyt szybko? Dzięki wymiennym paskom w torbach marki Dampaì możemy samodzielnie tworzyć swoje akcesoria.

W ofercie marki znajdziemy kilka standardowych modeli toreb wykonanych z hipoalergicznego, wegańskiego i bardzo wytrzymałego silikonu, które są dostępne w wielu kolorach – począwszy od słonecznej żółci, ostrej czerwieni, intensywnego fioletu, czy bardziej stonowanych odcieni beżu, granatu, czerni oraz bieli. Uzupełnieniem tych wyrazistych akcesoriów są liczne wymienne paski np. cienki, metalowy „Cartier” wykonany z malutkich kulek, idealnie współgrający z torbą Cini lub bardziej stonowany szary, sznurkowy pasek z metalowym karabińczykiem i logo marki.

Dampaì proponuje również torby wykonane ze skóry regenerowanej. W specjalnym procesie poddawania obróbce resztek skór, uzyskujemy zupełnie nowy, naturalny materiał łączący w sobie jakość skóry, ale jednocześnie nadający jej ponowne życie. Przykładem takiej torby jest minimalistyczny model Lucia z geometrycznym wycięciem w kształcie koła. Co ciekawe, temu modelowi poświęcono przestrzeń w Muzeum Sztuki Współczesnej w Rzymie. Dodatkiem idealnym staje się długi, czarny skórzany pasek, który jednocześnie będzie pasował do innych produktów włoskiego brandu.

Dla kobiet lubiących wyraziste akcesoria, eksperymenty z modą i stylizacjami, Dampaì przygotowało łańcuchy o dużych oczkach, które z pozoru wyglądają na ciężkie, w rzeczywistości jednak są bardzo lekkie i wykonane z żywicy oraz akrylu. Dostępne w kilku odcieniach klasycznej czerni, delikatnego beżu czy lekko prześwitującego oranżu delikatnie przechodzącego w brąz staną się idealnym dopełnieniem dużych, obszernych toreb, jakim jest chociażby model Doriana, w którym schowamy wszelkie potrzebne nam różności.

Produkty marki dostępne są na stronie www.dampaiwarsaw.pl oraz we flagowym butiku w sercu warszawskiej Saskiej Kępy przy ulicy Walecznych 27/10.

O marce Dampaì

Marka DAMPAI` od 2011 roku tworzy torby, biżuterię i akcesoria, które odznaczają się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. W procesie produkcji marka kieruje się świadomym i ekologicznym podejściem do mody. Autorką projektu i założycielką marki jest włoska architekt Simona Giovannetti. Projekty Dampaì wyróżniają: prosta forma, żywa kolorystyka, różnorodność, możliwość dostosowania produktów do własnych potrzeb i wysokiej jakości materiały. Torby powstają przede wszystkim: ze skóry pochodzącej z recyclingu, silikonu oraz tworzywa EVA. Celem marki jest tworzenie produktów o dużych walorach estetycznych dbałością o najmniejszy szczegół, ale również funkcjonalnych. Do dyspozycji klientów powstał sklep internetowy oraz butik stacjonarny znajdujący się na Saskiej Kępie w Warszawie,  przy ul. Walecznych 27/10.

Materiały prasowe