DENI CLER MILANO NA OFF FASHION W KIELCACH

DENI CLER MILANO NA OFF FASHION W KIELCACH

W piątkowy wieczór 26 października o godzinie 20.00 w Kielcach w ramach OFF FASHION odbył się pokaz mody DENI CLER MILANO. Przed pokazem kolekcji Deni Cler zobaczyliśmy krótki pokaz duetu Bylevskay, który również został wyróżniony podczas Radom Fashion Show 2018.

Projektantki zostały również uhonorowane i wyróżnione nagrodą specjalną od Deni Cler w czasie poprzedniej edycji, która jest również oficjalnym partnerem OFF FASHION i członkiem jury konkursowego.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

KOLEKCJA BYLEVSKAY

” Chciałyśmy skupić uwagę na nowej tendencji chirurgii plastycznej w naszej kolekcji ! Zmieniłyśmy podstawowe kształty klasycznych kostiumów! Człowiek jest jak garnitur, który jest stworzony według regałów (wzorców), kiedy dokonujemy zmian, zmienia się wygląd, który nie odpowiada klasyczno-naturalnemu wyglądu , czym więcej zmieniamy krój , tym bardziej staje się źle. Każdy uwielbia zmiany, ale nie zapominajmy, że natura zazwyczaj wie, co robi. Bez względu na płeć, wygląd, wagę, skórę, czyny, ponieważ te standardy cię nie definiują, nie określają kim jesteś, bo wiesz kim jesteś. Bądź wolny od innych standardów, kochaj siebie i zostaw swoją ładną twarz w spokoju” tak w kilku słowach dziewczyny opowiedziały o swojej kolekcji. Źródło tekstu: OFF FASHION

DENI CLER MILANO

Keep up Ladies! Jesienno-zimowa kolekcja Deni Cler to kontynuacja wielkiej podróży pod hasłem #DeniAndTheCity. Najnowsza kolekcja #Deni to 6 kapsuł z wyrazistym miejskim charakterem. W zeszłym sezonie razem z #Deni eksplorowaliśmy NYC, teraz przyśpieszyła! Na swej drodze ma 6 kapsuł tematycznych i 6 energetycznych miast – stolic świata mody.

Kobieta #Deni to obywatelka świata. Podróżuje po wielkich metropoliach, ale nie jest w nich turystką. Funkcjonuje w nich całkowicie naturalnie, ma swoje ulubione miejsca i przyjaciół. Żyje w nich w pełnej zgodzie z ich rytmem a atmosfera każdego z nich definiuje jej outfity. Stylizacje wypływają głęboko z charakteru miast, ale pamiętajmy, włoska wrażliwość na modę to podstawa. Podróż rozpoczynamy w Mediolanie, miejscu narodzin #Deni. Dalej wraz z nią udamy się do miejsc, które #Deni dobrze zna – Barcelona, Tokyo, NYC. Na tej drodze nie może zabraknąć Londynu i Paryża.

Źródło informacji i więcej materiału znajdziecie TUTAJ

Pokaz mody był podzielony na dwie części, między nimi zostało zatańczone przepięknie tango. W pierwszej części zobaczyliśmy kolekcję na jesień zimę 2018/19, były to swetry, kamizelki, płaszcze, spodnie oraz kurtki. Stylizacje tzw. prêt-à-porter ([pʀɛtapɔʀˈte], fr. gotowe do noszenia o ubraniach) , w drugiej części mogliśmy podziwiać piękne suknie i kombinezony na wielkie uroczystości i gale.

Fot:  Fashion and STYLE Emilia Wróbel

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓