DŁUGA PLISOWANA SPÓDNICA I KOSZULA W PANTERKĘ

Długie spódnice, czyli maxi to alternatywa spodni dla Pań, które nie lubią pokazywać nóg z różnych powodów. Najczęściej właśnie chodzi o ich estetykę, czyli mogą być żylaki, rozszerzone naczynia krwionośne, siniaki, czy blizny. Maksi spódnicę zakładamy często wieczorem, gdy zachodzi już słońce i zaczyna być chłodno.

PORADY

W długich spódnicach wyglądamy pięknie, elegancko i bardzo kobieco. Spódnica o długości do kostek zasłoni nam nogi, których wolimy nie pokazywać. Gdy założymy do niej wysokie buty na obcasach, wydłużą nam nie tylko nogi ale również całą sylwetkę. Spódnice o długości maxi posiadają wiele fasonów, mogą być proste typu TUBA, czy syrena, czyli rozszerzane od kolan lub w kształcie litery A oraz w tym sezonie bardzo modne plisowane.

STYLIZACJA

Do długiej metalicznej i plisowanej spódnicy założyłam szeroki złoty pasek oraz koszulę w bardzo modny deseń jakim jest panterka. Do całości stylizacji dobrałam złote sandałki oraz torebkę koszyk, który również powinien się znaleźć w letnim look’u. Wszystkie brązy i kolory ziemi wpisują się w tegoroczne trendy.

Autor tekstu Emilia Wróbel Fashion& Style

Fot: Wojtek