DŁUGA SPÓDNICA

DŁUGA SPÓDNICA

Nie napiszę o żadnych nowinkach modowych i nie odkryję nic nowego, ponieważ długa spódnica jest od dawna bardzo modna. Nie ma oczywiście znaczenia kiedy my kobiety ją nosimy,  czy latem czy zimą, ponieważ o każdej porze roku pięknie wygląda na naszych sylwetkach.

Długa spódnica doda wszystkim kobietom, które ją noszą klasy i stylu. Jedne lubią wąskie a jeszcze inne rozkloszowane, szerokie lub plisowane. Panie często zakładają długą spódnicę z różnych powodów, jedne bo lubią, inne bo chcą ukryć jakieś mankamenty nóg. Do takich mankamentów możemy zaliczyć rozszerzone naczynia krwionośne, tzw „pajączki”, siniaki, żylaki lub niewydepilowane nogi 😉

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

PORADY STYLISTKI

Długą spódnicę czy sukienkę mogą nosić wszystkie panie, oczywiście te wysokie dużo lepiej będą się w nich prezentowały, ale z jakich powodów osoby niskie miałyby nie zakładać długiej kreacji? Oczywiście, że mogą. Wystarczy, że do długiej spódnicy założymy wysokie szpilki lub koturny a długość spódnicy będzie zasłaniała obcas, czyli będzie jak to mówią potocznie „do samej ziemi”. Dzięki takiemu zabiegowi wszystko będzie OK, długa spódnica nas nie skróci, tylko optycznie wysmukli i poda nam kilka centymetrów wzrostu.

Autor tekstu Fashion and STYLE Emilia Wróbel

INSPIRACJE

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Instagrama.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓