DOBIERAMY BIKINI DO SYLWETKI

DOBIERAMY BIKINI DO SYLWETKI

„Lato, lato, lato echże ty… ” tak śpiewał Marek Grechuta. Za tymi słowami wprost już nie możemy się doczekać lata i wakacji, błogich dni i długiego wylegiwania się na plaży. Jak plaża i słońce to oczywiście musi być odpowiednie bikini, które idealnie będzie prezentowało się na naszej sylwetce. Jaki kupić strój, by wyeksponowało walory sylwetki i ukrył tu i ówdzie…? Jest pytanie, jest odpowiedź…

  1. Zbyt obfity biust.

Dla jednych problem, ale myślę,  że jednak  dla większości walor 😉 Duży biust mają Panie, które posiadają figurę klepsydry, lizaka i kielicha. Musicie pamiętać przede wszystkim aby Wasze biustonosze miały grube ramiączka, które mają podtrzymywać biust. Najlepiej wybierajcie mocno zabudowane staniki, z głębokimi miseczkami zawiązywane na szyi – to Twój TYP.

2. Zbyt mały biust.

Posiadaczkami małego biustu są Panie o figurze gruszki. Przy wybieraniu stroju muszą pamiętać, aby nigdy nie inwestować w bandażowane bikini oraz jednokolorowe i miękkie staniki. Sprzymierzeńcami za to będą staniki typu push-up ozdobione wzorami, marszczeniami, falbankami, haftami, które optycznie powiększą biust. Poza tym góra kostiumu powinna być jaśniejsza a dół ciemniejszy. Jasne kolory nadają objętości.

3. Szerokie biodra, duża pupa.

Panie z szerokimi biodrami, jeśli chcą optycznie optycznie wyszczuplić biodra powinny zainwestować w majtki typu szorty lub bokserki. Koniecznie muszą być w ciemniejszym kolorze, ponieważ ciemne i matowe kolory pochłaniają centymetry. Dół stroju powinien być gładki, natomiast góra bardziej fantazyjna i kolorowa. Panie o takich kształtach powinny zrezygnować ze skąpych fig oraz majtek wiązach na biodrach, ponieważ troczki, jeszcze bardziej poszerzą biodra.

4. Brak talii, chłopięca figura. 

Rozwiązaniem tego problemu będzie zakup jednoczęściowego kostiumu, który będzie miał marszczenia lub pasek w talii.

5. Szerokie ramiona.

Idealny stanik dla Pań z szerokim ramionami (figura pływaczki lub odwróconego trójkąta), to ten, który ma szerokie ramiączka. Jeśli jesteście posiadaczkami małego biustu, to powinnyście zainwestować w stanik typu push-up. Najlepiej będzie się prezentował stanik wiązany na szyi, który optycznie zwęzi ramiona i doda im lekkości. Góra stroju powinna być gładka oraz ciemniejsza niż dół. Natomiast dla odmiany dół stroju kąpielowego powinien być w jaśniejszym kolorze, bardziej kolorowy i wyrazisty.

6. Krótkie nogi.

Problem krótkich nóg dotyczy niskich kobiet. Idealne majtki, to te z podwyższonym stanem, dzięki temu optycznie wydłużą Wam linie nóg. Jeśli lubicie sporty wodne, to będziecie fajnie się prezentowały w jednoczęściowym kostiumie z wysoko wyciętym dołem. Musicie zrezygnować z biodrówek i z szortów.

Najmodniejsze kostiumy kąpielowe możecie obejrzeć na: http://fashion-and-style.pl/trendy/stroje-kapielowe-2016/

Zobaczcie proszę, jak prezentują się gwiazdy i celebrytki w bikini. Jest na co popatrzeć 😉

Kim Kardashian w bikini

Kim Kardashian w bikini

Rihanna w bikini

Rihanna w bikini

Jessica Alba w bikini

Jessica Alba w bikini

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec w bikini

Joanna Krupa w bikini

Joanna Krupa w bikini

Miley Cyrus w bikini

Miley Cyrus w bikini

Beyonce w bikini

Beyonce w bikini

Carmen Electra w bikini

Carmen Electra w bikini

Źródło zdjęć: https://www.google.pl/search?q=celebrytki+w+bikini&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiS6IemgafNAhWsHpoKHcONBWoQ_AUIBigB