DODAJMY SOBIE KOLORU W NOWYM ROKU!

Styczniowa aura zdecydowanie nie rozpieszcza, dlatego najlepiej poprawić sobie humor kolorem. Zarówno w domowych stylizacjach jak i do pracy polecamy założyć barwne ubrania i dzięki temu stawić czoło przygnębiającej pogodzie.

Energetyzujące róże i jaskrawe zielenie na pewno sprawdzą się w tej roli znakomicie. To kontrastowe  i odważne połączenie kolorów sprawi, że będziemy wyglądać promiennie. Do tego klasyczna, beżowa szpilka, która wysmukli naszą nogę i gotowe!

Jeśli intensywny róż to koniecznie sukienka. Najlepiej o długości midi z większymi lub delikatniejszymi plisami. Taki kobiecy fason pasuje do praktycznie każdego typu figury.

Wiosnę mogą nam przybliżyć wielobarwne sukienki o wzorach przypominających rajskie ogrody. Dla bardziej zachowawczych pań proponujemy materiały w  delikatne rozlewające się pasy w lekko stłumionych kolorach.

Trudno się nie zgodzić, że najbardziej energetyzującym kolorem jest czerwień. I właśnie w tym kolorze sprawdzi się tak modna w tym sezonie krótka puchówka. Pasuje idealnie do czarnych, skórzanych botków.

Wiernym klasycznej elegancji polecamy białą koszulę w beżowe i granatowe paski. Do tego niebieskie cygaretki i skórzana torebka

Stylizacja nr 1: spodnie – Fratelli/fratelli.com.pl, bluzka – Jelonek/jelonekm.pl, sukienka Jelonek/jelonekm.pl, torebka, buty – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 2: sukienki – Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty, torebka – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr  3: kurtka – Fratelli/fratelli.com.pl, spodnie – Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 4: sukienki – Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty, torebka – Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 5: koszule – Jelonek/jelonekm.pl, spodnie – Fratelli/fratelli.com.pl, buty, torebka – Menbur/menbur.pl

Materiały prasowe