DWA MOCNE KOLORY RAZEM- ŻÓŁTY I CZARNY

We wcześniejszych moich postach pisałam, że kolory to odzwierciedlenie mojego samopoczucia i emocji.

Tak oczywiście jest i w tym przypadku. To co się dzieje ostatnio na świecie i w Polsce daje nam wiele do myślenia, nasze samopoczucie nie przedstawia się w kolorowych barwach. Mam natomiast nadzieje, że wkrótce się to skończy i będziemy mogli cieszyć się wolnością i zdrowiem.

MOJA STYLIZACJA- INSPIRACJA

Nie często można zobaczyć mnie w czerni, zazwyczaj jest kolorowo i barwnie, ale tym razem jest inaczej. W czarnej barwie od góry do dołu, koszula, spodnie i buty, na rozświetlenie czarnego i smutnego stanu emocjonalnego i z nadzieją, że jutro będzie lepiej – żółta barwa, która dodaje energii, nadziei i ciepła, czyli płaszcz. Dodatkiem do stylizacji jest złota torebka, czarne przeciwsłoneczne okulary oraz żółta ozdoba we włosach. Tak jak kolor żółty kojarzy nam się również z ciepłem i latem, tak kolor czarny kojarzony jest z depresją, żałobą i smutkiem, tajemniczością ale i z elegancją. W kolorze czarnym pięknie się również prezentujemy wieczorem na randce, na uroczystej kolacji czy gali biznesowej, może to być seksowna sukienka lub elegancki garnitur. Z obserwacji mojej wynika, że na wszystkich pokazach finałowych są zazwyczaj ubrani w czerń także projektanci, osoby najbardziej kreatywne w modowej branży.

Piękny płaszcz, który również może nam posłużyć za sukienkę, możecie kupić w wyjątkowym miejscu jakim jest butik BOCA LUPO. Znajdziecie tam nie tylko jesienne ale również już zimowe super modne ciuchy. Zapraszam na zakupy stacjonarnie ale również internetowe do butiku Marzeny Mnich BOCA LUPO w Radomiu. https://www.facebook.com/BocaLupo

Autor tekstu Fashion& Style Emilia Wróbel

Fot: Wojtek