DZIEŃ DZIECKA- MODA DLA NAJMŁODSZYCH

DZIEŃ DZIECKA- MODA DLA NAJMŁODSZYCH

Wszystkie mamy kochają swoje dzieci i każda wyda przysłowiowo ostatniego grosza, po to tylko, aby ich dzieci fajnie były ubrane. Czasami szafy się nie domykają z nadmiaru ubrań i czasami nam się wydaje, że nasze pociechy mają więcej rzeczy  niż my same!!! Uwielbiamy małe dziewczynki ubrane w tiulowe sukienki, wyglądające jak małe księżniczki a chłopców w męskim garniturze i muszką pod szyją. 

Miło popatrzeć, jak nasze najmłodsze gwiazdy pięknie są wystylizowane. Oczy nam błyszczą z zachwytu i dumy, i czasami nawet łezka w oko się zakręci na widok naszych pociech.  Wiem, wiem, są i takie mamy, które uważają, że dzieci powinny być skromnie ubrane i szkoda pieniędzy na drogie rzeczy, przecież w końcu i tak wyrośnie. Prawda niestety jest taka, że spodnie czy sweterek na dziecko, kupisz w cenie dla dorosłego 🙁 My dorośli, chodzimy sezon, dwa a czasami i trzy w ciuchach, dziecko niestety w ciągu pół roku wyrośnie z ubrań lub je po prostu zniszczy.  Cóż na to poradzimy… Szukamy rozwiązania, może być to zakup od koleżanki, na targu, w tzw. „ciucholandzie” lub w sklepie internetowym.

promocja Image Banner 729 x 90

Reklama. Przejdź do sklepu ↑

OTO KILKA MOICH PROPOZYCJI ZE SKLEPÓW INTERNETOWYCH.

SUKIENKI I TUNIKI

  1. Answear 2. Answear 3. Answear

BLUZKI, BLUZY I SWETERKI

  1. Zalando 2. Zalando 3. Zalando 4. Zalando

BUTY

  1. GALERIA MAREK 2. GALERIA MAREK 3. GALERIA MAREK

SPODNIE

  1. Answear 2. Answear 3. Answear 4. Answear

SPÓDNICE

  1. Answear 2. Answear 3. Answear

Jeśli cokolwiek Ci się spodobało, wystarczy, że klikniesz na zdjęcie, link lub baner reklamowy. Zostaniesz przekierunkowana bezpośrednio do sklepu, tam będziesz mogła zapoznać się z pełną ofertą.

Reklama. Przejdź do sklepu ↓

Reklama. Przejdź do sklepu ↓

Autorka tekstu: stylistka i blogerka modowa Emilia Wróbel Fashion and STYLE.