DZIEŃ OTWARTY POP UP DITTA ZIMMERMANN

Dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN 

Serdecznie zapraszamy 18 maja 2016 r. na dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN – nowej kreatywnej przestrzeni modowej w nowoczesnej galerii Plac Unii City Shopping. 

Organizatorzy przewidzieli w tym dniu, poza specjalnymi ofertami cenowymi i voucherami na zakupy, liczne atrakcje dla klientów butiku, takie jak: upominki w postaci autorskiej biżuterii Ditta Zimmermann, konsultacje i porady stylistów, konkursy z cennymi nagrodami, a także kieliszek prosecco i pyszny słodki poczęstunek dla każdego. 

Ditta Zimmermann, ceniona polska projektantka oraz właścicielka nowej marki luksusowej biżuterii stworzyła nowoczesną, kreatywną przestrzeń modową, łączącą świat fashion z luksusową biżuterią, zapraszając do współpracy utalentowanych projektantów. Wśród partnerów znaleźli się m.in.:  MIA STILO, GAVEL, JACOB BIRGE, ELEMENTY, Ania Cichosz, Ewa Łukawska, Michał Nowak, BASWSOME, Patryk Wojciechowski, DRUNKLEGENDS, PRADELLE, HASHTAG, SETA, ALE, SUSURO, Karolina Warda, Monica Nera, DECODE, KOD, DITTA ZIMMERMANN, ANNA FELEDYK, GOSIA STROJEK.

DITTA ZIMMERMANN

DITTA ZIMMERMANN

POP UP DITTA ZIMMERMANN przyświeca nowa idea, dedykowana kobietom, które nie tylko podążają za trendami mody, ale mają też bardziej wyrafinowane potrzeby wyrażania swojej osobowości. Ditta Zimmermann kieruje swoją ideę do kobiet szukających możliwości samodzielnego kreowania własnego stylu za sprawą umiejętnego połączenia mody i sztuki. Projektantka jest przekonana, że to kobieta jest najpiękniejszą prawdą i sztuką. Jest otwarta na świat i jego różnorodność, pozostając przy tym wierna sobie. POP UP DITTA ZIMMERMANN jest odpowiedzią na te potrzeby i oczekiwania nowoczesnych kobiet. Wyjątkowość miejsca to także ukłon w stronę trendu „social”, polegającego na promowaniu towarzyskości, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem oraz potrzeba stworzenia miejsca, w którym kobieta będzie mogła w pełni realizować swoją unikatową kobiecość.

DITTA ZIMMERMANN

DITTA ZIMMERMANN

Bio: Ditta Zimmerman to ceniona autorka i projektantka biżuterii, współpracująca z tak znanymi butikami i sieciami jubilerskimi, jak: Bijou Brigitte, Harding Brothers czy Apart. W trakcie wielu lat swojej pracy artystycznej Ditta Zimmermann stworzyła własny, niepowtarzalny styl, który został doceniony m. in. na Międzynarodowych Targach Biżuterii AMBERIF w 2012 r. Ditta otrzymała wtedy Nagrodę Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi za najlepszy projekt biżuterii, unikalną formę oraz ciekawe zestawienie kształtów. Od niedawna projektantka jest również właścicielką luksusowej marki jubilerskiej, sygnowanej swoim nazwiskiem oraz nowoczesnej przestrzeni POP UP DITTA ZIMMERMANN

DITTA ZIMMERMANN

DITTA ZIMMERMANN