ELA PIORUN ZAPREZENTOWAŁA NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ „LIGHTINING BEAUTY” NA BALU ŚW. PATRYKA

ELA PIORUN ZAPREZENTOWAŁA NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ „LIGHTINING BEAUTY” NA BALU ŚW. PATRYKA

Nazwisko Ela Piorun znane jest w świecie mody głównie za sprawą Pierwszej Damy. Niewiele osób jednak wie, że projektantka specjalizuje się nie tylko w kreacjach formalnych, na oficjalne okazje, ale tworzy też kreacje wieczorowe i koktajlowe.

Podczas 21 Charytatywnego Balu Irlandzkiego w Warszawie w Hotelu Hilton Ela Piorun zaprezentowała 20 modeli z kolekcji „„Lightining Beauty”. Najnowsza kolekcja SS’18 to zestawienie romantycznych, kobiecych krojów, ze świeżością wiosennych kwiatów. To szalony powiew wiatru przy wschodzącym słońcu. LIGHTNING Beauty to kolekcja inspirowana obrazem Tomasza Sętowskiego „Dama czytająca w myślach” – jak mówi o niej sama Projektantka. Wyjątkowości ubraniom na sezon SS’2018 nadają wysublimowane rozwiązania, idealnie kroje, szlachetne tkaniny, a całość dopasowana jest do życia eleganckiej kobiety, dla której to dedykowana jest kolekcja.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Słynąca z perfekcjonizmu Projektantka zadbała o każdy szczegół pokazu i stylizacje modelek. Klinika Essence zadbała o ich makijaż i fryzury, a DJ Krist Van D. zadbał o muzyczną oprawę modowego show.

GALERIA ZDJĘĆ

Informacja prasowa
Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓