ELEGANCKI MARCIN PROKOP W GARNITURZE RODRIGO DE LA GARZA NA GALI MAGAZYNU ESQUIRE

We wtorek, 11 grudnia 2018 roku, w Butelkowni w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbyła się uroczysta gala Esquire Awards, podczas której laureatom wręczono statuetki w ramach 2. edycji prestiżowego plebiscytu. Wśród osób nagrodzonych tego wieczoru znalazł się Marcin Prokop. Prezenter telewizyjny na tę okazję wybrał garnitur projektu Rodrigo De La Garza.

Marcin Prokop, prezenter telewizyjny związany od lat z telewizją TVN i  jeden z najlepiej ubranych Polaków, podczas gali magazynu Esquire odebrał statuetkę w kategorii Media. Będący Ambasadorem marki De La Garza dziennikarz zdecydował się tego wieczoru na idealne skrojony garnitur projektanta, uszyty specjalnie na tę okazję. Czarno-biały wzór pepitki przełamał klasyczną konstrukcję garnituru uszytego ze 100% wełny merino pochodzącej z Wielkiej Brytanii i stanowił mocny akcent stylizacji. Całość uzupełniała czarna koszula i skórzane mokasyny oraz pasek w tym samym kolorze.

Marcin Prokop, będący od kilku lat Ambasadorem marki De La Garza i jej wiernym klientem, tak mówi na jej temat: „Projekty De La Garza pokrywają się z moim spojrzeniem na męską modę. Jestem zwolennikiem nienagannie skrojonej klasyki, ale przełamanej odrobiną szaleństwa. Umiejętność odnalezienia idealnej proporcji między tymi składnikami dane jest nielicznym. Rodrigo należy do tego wyjątkowego grona.”

scena z: Marcin Prokop, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

MARCIN PROKOP W GARNITURZE RODRIGO DE LA GARZA NA GALI MAGAZYNU ESQUIRE

Rodrigo De La Garza oprócz szycia na miarę oferuje również kolekcje ready-to-wear, wśród których znajdują się najwyższej jakości buty i dodatki. Premiera najnowszej z nich odbędzie się w marcu tego roku.

O MARCE

Marka De La Garza powstała w Warszawie w 2010 roku i została założona przez Rodrigo De La Garza. Połączenie meksykańskiej duszy i wiedzy krawieckiej zdobytej we Włoszech sprawia, że właściciel marki to nie tylko krawiec, ale także projektant mody męskiej. De La Garza niesie ze sobą nowoczesne wyrafinowanie, które jest wyjątkowe i ponadczasowe, co pięknie przekłada się na garnitury, płaszcze, koszule, buty i skórzane kurtki. Projekty skierowane są do mężczyzn i kobiet ceniących elegancję, wytrzymałość i oczywiście komfort, jednocześnie pomagając klientom znaleźć unikalne poczucie stylu. Kolekcje De La Garza są produkowane w Polsce, Włoszech i Hiszpanii, z najwyższej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Chile.