ELIZA GWIAZDA I JERZY PETRESBURSKI W JURY IV EDYCJI WARSZAWSKIEGO DNIA KAPELUSZA

ELIZA GWIAZDA I JERZY PETRESBURSKI W JURY IV EDYCJI WARSZAWSKIEGO DNIA KAPELUSZA

Wielbiciele kapeluszy i pięknych stylizacji zdominowali w niedzielę Rotundę na warszawskim torze wyścigów konnych, gdzie odbyła się już IV edycja Warszawskiego Dnia Kapelusza organizowanego przez Damosferę.

Na ulicach o tej porze roku dominują szarości, a patrząc na uczestników konkursu na najpiękniejszą stylizację można było się przekonać jak piękny staje się świat, kiedy nosimy eleganckie stroje i obowiązkowo nakrycia głowy! Było kolorowo i klasycznie!

W jury konkursu zasiadła Eliza Gwiazda i Jerzy Petersburski. Jak widać na zdjęciach bawi się świetnie! Oby więcej takich kolorowych dni tej jesieni.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

WYDARZENIE

Tor Służewiecki  to miejsce z historią i tradycją. W okresie międzywojennym przeżywał on na pewno swoją największą świetność, ale obecni włodarze dążą do tego, by i teraz stał się miejscem weekendowych spotkań Warszawiaków. Nie tylko dzięki temu urokliwemu miejscu było zachwycająco niezwykle elegancko, ale również dzięki znakomitym gościom i naszym partnerom. Motiv home zadbał o aranżację przestrzeni i komfort nas wszystkich, Jantar dostarczyła przepysznej i zdrowej wody dla spragnionych gości, zaś La vinotheque zadbał o winną oprawę serwując wyśmienite wina ze swojej oferty. Electrolux jak zawsze przekazał dla finalistów konkursu piękny i najwyższej jakości sprzęt, zaś Ingrid Cosmetics wykonała wspaniałe makijaże organizatorkom wydarzenia, ale również paniom odwiedzającym WDK.

Pełną galerię zdjęć oraz informację na temat organizatorów znajdziecie TUTAJ

 

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓