ELIZA GWIAZDA TWARZĄ NOWEJ KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

ELIZA GWIAZDA TWARZĄ NOWEJ KOLEKCJI ANNY CICHOSZ

Prezenterka Eliza Gwiazda została twarzą najnowszej kolekcji marki AnA Cichosz Fashion Designer pt.: Woman of a Thousand Faces/Kobieta o tysiącu twarzy, która jest najodważniejszą i jednocześnie najbardziej wyrafinowaną artystycznie w ponad dziesięcioletniej karierze tej cenionej polskiej projektantki!

Kolekcja na sezon jesień/zima 17/18 pokazuje wielowymiarowość kobiecej natury. Każda kobieta ma bowiem wiele twarzy – może być jednocześnie silna, dynamiczna, pozostając przy tym subtelna i delikatna. Przemyślany dobór tkanin podkreśla tę różnorodność. W kolekcji znajdziemy ciepłe wełny i modne w tym sezonie welury kontrastowo zestawione ze zwiewnymi koronkami i delikatnymi tiulami. Projektantka niezwykle umiejętnie połączyła materiały uzyskując spójną, współczesną, ale niejednoznaczną całość. Wysokogatunkowe materiały, formy i kolory są dobrane z wielką dbałością o piękno i funkcjonalność.

„Jestem zauroczona kobietami, które mnie otaczają. Gwiazdami, które mam niezwykłą przyjemność ubierać na szczególne okazje, ale też tzw. zwykłymi klientkami, które dla mnie są wyjątkowe i stanowią niewyczerpane źródło inspiracji” – wyjaśnia projektantka Anna Cichosz.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Jak podkreśla prezenterka Eliza Gwiazda: „Kolekcja jest dedykowana kobietom, takim jak ja. Silnym, pewnym siebie i świadomym tego, ile może zdziałać dobrze dobrane i uszyte ubranie”

Sesja zdjęciowa nowej kolekcji odbyła się we wnętrzach Hotelu Regent Warsaw, a o jej produkcję zadbała agencja Lion’s Head Communications Group.

Projektantka zaprosiła do współpracy fotografa modowego, Rafała Dąbrowskiego, znanego z sesji zdjęciowych do renomowanych pism. Z kolei o profesjonalny makijaż zadbała marka cieni mineralnych do powiek Alilla Cosmetics z zespołem Beauty Attack Studio Moniki Antoniewskiej, której wizaże można było podziwiać m.in. podczas pokazów organizowanych przez Fashion TV!

Team:

Zdjęcia: Rafał Dąbrowskiwww.rafaldabrowski.pl,

Kolekcja: Anna Cichosz
Modelka: Eliza Gwiazdawww.wblyskufleszy.pl

Produkcja: Lion’s Head Communications Groupwww.lhcg.pl

Make up: Beauty Attack, Monika Antoniewska, Agnieszka Prokop, www.beautyattack.pl, Alilla Cosmetics, www.alilla.com,

Miejsce: Regent Warsaw Hotel www.regent-warsaw.com

Partnerzy medialni: Telewizja ATV, Magazynu Tygrysy Biznesu, Imperium Kobiet, Law Business Quality

Informacje o projektantce:

Marka Ana Cichosz Fashion Designer powstała w 2006 roku. Od początku drogi jako projektant założycielka brandu – Anna Cichosz – ubiera świadome siebie i swoich potrzeb kobiety. Po doświadczeniach zdobytych w szkole, pracy jako stylistka oraz praktyce projektanta jej styl skrystalizował się dwukierunkowo.

Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i dodatków.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.

Kolekcja pret-a-porter sygnowana marką Ana Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. To klasyka w zdekonstruowanej formie, z nutą awangardy. Dla kobiet, które chcą się wyróżniać, ale chcą przy tym czuć się swobodnie. W kolekcji pret-a-porter przeważają tkaniny w odcieniach czerni.

W każdym sezonie Ana Cichosz regularnie prezentuje swoje nowe kolekcje podczas pokazów mody w prestiżowych lokalizacjach. Ubrania projektantki goszczą na łamach najbardziej poczytnych magazynów o modzie, chętnie wybierają je też gwiazdy. Obecnie projektantka prowadzi autorskie atelier „Wizerunkownia” w Warszawie. Jej kolekcje można też kupić w partnerskich butikach na terenie Polski.

Materiały prasowe.

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↓↑

Reklama. Przejdź do sklepu↓↑