ELIZA GWIAZDA W NOWYM SHOW TELEWIZYJNYM „TAKE ME OUT”

ELIZA GWIAZDA W NOWYM SHOW TELEWIZYJNYM „TAKE ME OUT”

Już w środę 21 marca pojawi się kolejna uczestniczka w programie Take me out . Tym razem będzie to dziennikarka i prezenterka Telewizyjna Eliza Gwiazda.

Take Me Out to program, który pokochali widzowie w ponad 30 krajach świata. Takiego programu randkowego w Polsce jeszcze nie było. Co tydzień trzydzieści niezwykle pięknych i – co najistotniejsze – wolnych dziewczyn oraz czterech singli będzie zabiegać o swoje względy. Zwieńczeniem ich starań będzie niezapomniana randka.Reklama. Przejdź do sklepu↑

 

Elizo co skłoniło Cię do wzięcia udziału w nowym show Polsatu??

– jakiś czas temu natchnęłam się gdzieś na informacje o castingu. To był impuls. Duże show plus POLSAT – gwarancja świetnej zabawy i światowy poziom produkcji – pomyślałam.

Wysłałam zgłoszenie. Telefon zadzwonił już po kilku dniach – Eliza jesteś w programie!

Take Me Out to przede wszystkim zgłębienie tajników flirtu i dobra zabawa. Nie szukamy tam parterów do końca naszych dni tylko ciekawej osoby z którą umawiamy się na randkę;-)

W całej serii pokaże się 70 dziewczyn i 40 facetów. Bohaterowie są skrajnie różne i przez to jeszcze bardziej ciekawi. W programie nic nie jest wyreżyserowanie, nie ma scenariusza. Mówimy co myślimy i czujemy. Cały świat oszalał na punkcie tego programu. Polsat oraz bohaterki show zrobiły wszystko co w ich mocy żeby zmierzyć się ze światowym formatem. Jak oceni go Polski widz? Czy jest gotowy na trochę luzu i dobrą zabawę? Czy złapie trochę dystansu to się okaże.. ja ze swojej strony serdecznie zapraszam przed TV.

Każda środa godzina 20;05 Polsat! Będzie się działo.

Materiały prasowe.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓