ELIZA GWIAZDA W PAP LIFESTYLE

ELIZA GWIAZDA W PAP LIFESTYLE

Znana blogerka lifestylowa i prezenterka TV dołączyła niedawno do zespołu współtworzącego dział lifestyle w Polskiej Agencji  Prasowej, gdzie będzie realizować  materiały z wydarzeń kulturalnych, modowych, urodowych oraz najciekawszych eventów i imprez w Warszawie. 

 W PAP nowa redaktorka współtworzy już dział lifestyle’u, w ramach którego prowadzi relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych oraz przeprowadza wywiady z gwiazdami. Prowadzi własny serwis www.wblyskufleszy.pl oraz przeprowadza relacje z eventów i wywiady dla serwisu flaashh.pl. Od 15 stycznia możemy ją także oglądać w programie „Auto na wybiegu” emitowanym na kanale Motowizja.
Wcześniej, w Telewizji Warszawa, prowadziła swój autorski przegląd wydarzeń ze świata polskiego show-biznesu – „Lożę Szyderców”. Eliza Gwiazda wraz ze swoim zespołem brała na tapetę polskich celebrytów. Na swoim koncie ma dziesiątki przeprowadzonych wywiadów i relacji z eventów. Polski przemysł rozrywkowy zna od podszewki. Teraz będziemy mogli również oglądać ją w produkcjach dla PAP Lifestyle.
Action - Promotion 728x90
 Reklama.
Materiały prasowe.

0. Men Box Image Banner 1000 x 200