EVA MINGE- CHANEL, MON AMOUR

EVA MINGE- CHANEL, MON AMOUR

Gala Francuska „Z Ambasadorem”, to inauguracyjna Gala, która rozpoczyna cykl spotkać z kulturą i sztuką, pod patronatem wybranego Kraju. 

Organizatorem jest Restauracja Endorfina, mieszcząca się w Pałacu Zamoyskich na ul. Foksal 2.

Główną gwiazdą wieczoru, był pokaz Evy Minge.

Eva Minge – Chanel, mon amour.

Ewa Minge – Polka, która regularnie pokazuje swoje kolekcje na światowych wybiegach. Jej ostatni pokaz couture odbił się szerokim echem w światowych mediach a wybrane stylizacje typowane były przez wiele międzynarodowych mediów jako najlepsze z paryskiego tygodnia Haute Couture. Projektantka gościła wiele razy ze swoimi pokazami właśnie w Paryżu ale także  w Nowym Jorku, Rzymie, Mediolanie, Moskwie, Berlinie, Montrealu. Posiada wiele prestiżowych nagród i w przyszłym roku zamierza hucznie obchodzić 30-lecie swojej marki w kilku stolicach mody.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Zanim wyruszy na kolejny podbój świata zdecydowała się na pokazanie najnowszej kolekcji podczas francuskiego wieczoru w Warszawie. Skoro Francja, to zadedykowała swój pokaz samej Chanel, którą od lat wymienia jako swoją idolkę w świecie mody. Charakterystyczne dla wielkiej Chanel tkaniny samodziałowe, ręcznie tkane i zdobione są wyjściową całej kolekcji. Szlachetne wełny, dzianiny, aksamity i jedwabie zostały pokazane w pięknej formie i kolorystyce.

 

Finał pokazu, autor filmu Emilia Wróbel

Akredytacja dziennikarska, dziękuję =D

Warto przeczytać!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓