EVA MINGE W RADOMIU.

EVA MINGE W RADOMIU. 
 
Wczorajszy dzień, tj: 10.05.2015 był wyjątkowym dniem, na pewno dla ludzi, którzy kochają modą. Dla jednych to nic takiego, dla drugich to szczególna i wyjątkowa okazja by poznać i spotkać wyjątkową kobietą, projektantkę, kobietę sukcesu, która zrobiła olbrzymią karierę nie tylko w Polsce ale i z zagranicą. Przedstawiam Państwu EVĘ MINGE.
 W niedzielę mogliśmy poczuć, oglądać i kupić modę, tzw. światową, ponieważ Eva Minge  w Radomiu w Galerii Słonecznej otworzyła swój butik FEMESTAGE EVA MINGE. Mam takie nieodparte

 wrażenie, że Pani Eva przetrze szlaki i kolejni projektanci będą u nas w Radomiu mieć swoje atelier.
Wchodząc do butiku od razu na wejściu wydać klasę i elegancję. Wszystko starannie dobrane kolorystycznie, rozmieszczenie ubrań nie przypadkowa, wszystko przemyślane i na najwyższym poziomie. Jestem pod dużym wrażeniem nie tylko butiku, ale i samych ubrań. Jest to miejsce. gdzie każda z Pań bez względu na wiek coś dla siebie znajdzie. Od małolaty po przez kobietę biznesu a skończywszy na kobiecie dojrzałej Jest to butik, który nie uznaje przedziału wiekowego i to jest SUPER. Znajdziecie stroje i bardzo eleganckie na galę i uroczystości, ale również są kreacje, które swobodnie możecie ubrać na randkę, do znajomych, klubu czy na spacer. Wszystko znajduje się w jednym miejscu i dlatego zachwyca mnie uniwersalizm tego przepięknego butiku.
Ubrania choć ekskluzywne, to na pewno na każdą kieszeń.
Z czystym sumieniem POLECAM i zachęcam do kupowania pięknych kreacji od projektantki EWY MINGE w butiku FEMESTAGE Galeria Słoneczna – poziom 0.

Z blogerką modową Aleksandrą Siara, która prowadzi bloga: SECRET GARDEN.

Mam i ja.