FASHION DAY ONLY AMBASADA STYLU ANETT

30 wrześnie 2020 w wyjątkowym miejscu na mapie Skarżyska Kamiennej w Ambasadzie Stylu Anett odbyło się spotkanie ludzi kochających modę. Zaprezentowali się ze swoimi kreacjami: Mariola Turbiarz oraz Piotr Janicki.

Ambasada Stylu Anett to nie tylko salon fryzjerski ale cudowne miejsce w którym spotykają się ludzie zakochani w sztuce. To salon zrobiony z pasją, który ma w sobie cudną pozytywną energię a to wszystko za sprawą jego właścicielka Anety Załęckiej.

Gościem specjalnym spotkania i pokazów mody była Krystyna Mazurówna, która oryginalnie i na luzie prezentowała się podczas pokazów. Pani Krystyna to znakomita polska tancerka, choreografka, pisarka, jurorka tanecznych show, dziennikarka oraz modelka mieszkająca we Francji.

POKAZ MARIOLI TURBIARZ

W kilku słowach Mariola o swojej kolekcji- „Ubrania nie były prezentowane na typowych modelkach i modelach aby pokazać, że moda autorska jest dla wszystkich. Ja pokazałam kilka modeli z najnowszej kolekcji, którą jeszcze nigdy nie pokazywałam a pokaz premierowy całości będzie pod koniec października”.

Modele zaprezentowali się w ciekawych i oryginalnych płaszczach damskich i męskich oraz panie w sukienkach.

POKAZ PIOTR JANICKI

Piotr o swojej kolekcji mówi tak: ” Kolekcja streetwearowa w kolorystyce czarno białej. Z motywami (haftami) z kultury Indii (kwiat lotosu, Ganesh, Om) . W kolekcji można zobaczyć dużo modeli ubrań unisex”. W projektach Piotra mogą chodzić i panie i panowie.

MODELE I MODELKI

W pokazie jako gość specjalny zaprezentowała się Krystyna Mazurowna. Wśród zaproszonych modeli na wybiegu pokazał się gwiazda teatralna i kinowa, aktorka Karolina Nolbrzak oraz Izabela Tuszyńska, Maja Korpała i Jacek Izdebski. Wśród modeli pokazali się przyjaciele i klienci Ambasady Stylu Anett, którzy świetnie się bawili na wybiegu, są to: Donata Sokół, Julia Gajewska, Agata Szymczyk, Agnieszka Gutowska, Katarzyna Kowalik, Iwona Zarychta, Mirosław Kałużyński, Kamil Kałużyński, Igor Duda, Marcel Wajs, Anna Grzegorska- Książek, Ilona Borowiec, Maja Moliszewska.

PODZIĘKOWANIA

Muzyka: DJ D Damian Szwed. Wizaż :Klaudia Seweryn. Foto: Agata Kałużyńska i Dominik TelecI. Catering: Aneta Sowula. Najważniejsza osoba, czyli organizatorka i właścicielka Ambasady Anett Załęcka Goście: Anna Malinowska- kulturalni.pl, Joseph Bonacorsi, Monika Anna Strega, Mateusz Bolechowski -Echo Dnia, Marzena Chełmińska oraz Emilia Wróbel.

Tekst i zdjęcia Fashion& Style Emilia Wróbel