FLOWER POWER– NOWA KOLEKCJA MARKI ANA CICHOSZ

FLOWER POWER– NOWA KOLEKCJA MARKI ANA CICHOSZ

Flower Power – nowa kolekcja marki AnA Cichosz powstała z potrzeby piękna i siły tkwiącej w naturze, którą posiada każda świadoma kobieta.

Projektantka Anna Cichosz nigdy kurczowo nie trzyma się trendów, tylko sama śmiało stara się je wyznaczać. Prowadzony przez nią od ponad 10 lat modowy brand, po raz kolejny zaskoczył. Tym razem artystka skierowała ostrzejsze światło na motyw kwiatów, który w tym sezonie święci triumfy, ale Cichosz ujęła temat w niebanalnej, charakterystycznej dla siebie formie, będącej jej cechą rozpoznawczą. Flower Power to hymn ku chwale kobiecości wyśpiewany najsubtelniejszym głosem sopranistki Justyny Reczeniedi, gwiazdy scen operowych w Polsce i na świecie, którą podczas pokazu stworzyła z Anną Cichosz muzyczno-modowy duet.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Śpiewały Justyna Reczeniedi i Monika Jarosińska. Jako modelki wystąpiły na scenie: Ania Korcz z Córką Anią Korcz, Sylwia Wysocka, Kalina Ben Sira, Karina Kunkiewicz z córką, Ewa Pacuła, Ania Iberszer , Olga Borys , Eliza Gwiazda, Ewa Kuryło z córką Zosią, Karolina Parol, Marzena Mazurkas.

Galę VIVAT MAMA! poprowadzili: Sebastian Wątroba i Kalina Ben Sira

Autor zdjęć Tomasz Ciesielski https://www.facebook.com/FotografiaTomaszCiesielski/

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓