FRESH FACES RADOM 2017

FRESH FACES RADOM 2017

22 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Radomiu, odbył się finał radomskich castigów do FRESH FACES WORLD. Przed finałem odbyły się 3 castingi, z których to jury wyłoniło 13 finalistów Fresh Faces Radom. Do ścisłego finału przeszło 11 dziewcząt i 2 chłopców. Finał zorganizowały: Meggie Haese  właścicielka Agencji MAGTEAM MODELS MENAGEMENT oraz Olivia Lucedarska- tancerka i choreografka tańca.  Finał poprowadził Artur Szyk z Radia Rekord.

FINALIŚCI FRESH FACES RADOM 2017

1. Katarzyna BOCHNIAK 2. Martyna PADUSZAŃSKA 3. Angelika MASIARZ 4. Julia WASIAK 5. Agata PIECHOTA 6. Karolina MASIARZ 7. Milena KLOCZKOWSKA 8. Kamila DUSZA 9. Dalia GIZA 10. Kinga JEMIOŁ 11. Oliwia TOKARZ 12. Sergiusz KARASEK 13. Grzegorz JABŁOŃSKI

Nowa kolekcja 2017 Image Banner 728 x 90

Reklama. Przejdź do sklepu ↑

Finaliści pokazali się jury i publiczności na wybiegu w 3 pokazach.

Pierwszy pokaz to: GLAMOUR, kreacje Marzeny Chełmińskiej i Eli Piorun. Oficjalnie możemy się pochwalić, że ELA PIORUN  ubiera Pierwszą Damę panią Agatę Kornhauser-Duda.  Kolekcje obu projektantek charakteryzują się uniwersalną prostotą, funkcjonalnością w noszeniu i doskonałym wyczuciem panujących trendów modowych.

Drugi pokaz CASUAL,to luźny, wygodny i uniwersalny styl, który może pasować każdemu. Casual kojarzy się z butami sportowi, a tym czasem również do dresów świetnie wyglądają szpilki. Podziękowania należą się Art of Poland Showroom , który mieści się w CH „Przy Struga”. To pierwszy w Radomiu SHOWRROM, który skupia kilkunastu polskich projektantów. Dzięki uprzejmości Marzeny Chełmińskiej, która również odpowiada za showroom, mogliśmy wszyscy podziwiać finalistów w pięknych i unikatowych kreacjach. Projektanci i ich marki podczas FRESH FACES RADOM: Mia Stilo, BezAle, Netie Colection, Ewa Łukawska, Mariola Turbiarz, Mapepina, For Heart, Nun Mi, Lemme, SENS, #CHEŁMIŃSKA., Ela Piorun.

Trzeci, ostatni pokaz budził najwięcej emocji, ponieważ finaliści zaprezentowali się w kostiumach kąpielowych marki JulietteK „. W kilku słowach o marce „to stroje dla wymagających szyte na miarę. Parea oraz dodatki do bielizny są personalizowane i charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem.”

Jury nie miało łatwo. Przyglądałam się wszystkim finalistom bardzo dokładnie, ponieważ mogłam z nimi współpracować na backstagu. Jedni wiedzieli, po co idą i co chcą osiągnąć, inni natomiast mino i tak już dużego sukcesu widać było, że mają tremę. W jury zasiedli: Maggie Haese – przewodnicząca  – menadżer, organizator i juror konkursów piękności, właścicielka Agencji modelingowej Magteam Model  Menagement oraz co ciekawe – producentka filmowa. Rafał TATAREK – Prezes Radomskiej Grupy Mediowej (Radio Rekord, Co Za Dzień oraz 7Dni), Lech BARSZCZ – prezes Radomskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „ADMINISTRATOR”, Agata GIERMASIŃSKA -laureatka pierwszego miejsca i nagrody Fresh Faces Radom 2016, Tomasz MOSIOŁEK – fotograf, wydawca Promodels Magazine.

W czasie obrad jury miał miejsce jeszcze jeden pokaz, show taneczne połączone z pokazem mody.  Wykonał je Kuba Lucedarski ze szkoły tańca „26-600 Studio”- tancerz i choreograf, wielokrotny mistrz Polski i vice mistrz świata w stylu Street Dance. Towarzyszyli mu modele z poprzedniej edycji Fresh Faces Radom 2016, którzy zaprezentowali się w marce SENS Marzeny Chełmińskiej- „SENS to wygoda i luźny męski styl”.

FINAŁ FRESH FACES RADOM

I-wsze miejsce Martyna Paduszyńska, II- Oliwia Tokarz, III- Kasia Bochniak.

Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia otrzymała Milena Kloczkowska, zielone karty otrzymali: Karolina Masiarz, Grzegorz Jabłoński, Dalia Giza oraz Julia Wasiak.

Półfinały już wkrótce odbędą się w Warszawie, które również będą opisane na portalu.

AGANCJA MAGTEAM MODEL MANAGEMENT 

Agencja Magteam Model Management została założona 20 lat temu przez Maggie Haese rodowitą radomiankę, która na stałe mieszka w USA. Agencja zajmuje się wyszukiwaniem talentów w branży modelingowej. MAGTEAM Model Management: http://www.magteammodels.com/ Agencja dla modelek i modeli mieści się w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 22 lokal 8.

CASTING GDAŃSK

Kolejny casting  3 czerwca w godzinach od 10-16. Zaprasza Galeria Metropolia, ul. Kilińskiego 4, 80-452 Wrzeszcz, Gdańsk. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1285250834902723/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIEWCZĘTA I CHŁOPCÓW, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ W MODELINGU.17022016 750x200 Image Banner 750 x 200