FUERZA BY ILONA ADAMSKA

FUERZA BY ILONA ADAMSKA

Gwiazdy pokochały biżuterię marki FUERZA! Pokochaj ją i Ty!

Ciągle nosisz tę samą biżuterię? Masz ochotę na zmianę? Szukasz nowego sposobu na podkreślenie swojej wyjątkowej osobowości? Jeśli tak – na pewno zachwycisz się nową kolekcją marki FUERZA!

FUERZA to biżuteria, dzięki której bez trudu wyczarujesz stylizacje utrzymane w najmodniejszych trendach. Nazwa marki odnosi się do hiszpańskiego słowa oznaczającego siłę, moc. Każda z nas nosi te hasła w sobie, czasem jednak warto je sobie przypomnieć. Wtedy wystarczy jedno spojrzenie na naszą ulubioną biżuterię, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Nic dziwnego zatem, że biżuteria FUERZA jest bardzo często wybierana przez gwiazdy jako niezwykły talizman. Co więcej, marka intensywnie się rozwija i zaprasza kolejne Ambasadorki do projektowania autorskich kolekcji. FUERZA ma na swoim koncie już dwie takie kolekcje: z aktorkami Honoratą Witańską i Agnieszką Kawiorską. Niedawno Ambasadorką marki została Ilona Adamska, właścicielka agencji I. D. Media, redaktor naczelna m.in. magazynu „Imperium Kobiet”.

ilona-adamska_12

Wybór jest nieprzypadkowy – Ilona Adamska nosi biżuterię marki FUERZA nie tylko na co dzień, ale też na ważne wydarzenia, wielkie gale czy spotkania: – Jestem dumna i zaszczycona, że marka FUERZA zaproponowała mi możliwość zaprojektowania własnej kolekcji trafiając tym samym do wyjątkowego grona gwiazd, które są Ambasadorkami tej prestiżowej firmy. Kolekcja jest spójna ze mną, odzwierciedla mój charakter i wyznawane przeze mnie wartości. Polecam ją każdej kobiecie, która chce się poczuć elegancko i seksownie – mówi Ilona Adamska.

ilona-adamska_11

Biżuteria zaprojektowana przez bizneswoman jest naprawdę wyjątkowa! Jej charakter podkreślają najwyższej jakości materiały, oryginalne projekty, a także wyjątkowe hasła, wygrawerowane na poszczególnych modelach, z którymi identyfikuje się Ambasadorka marki. „Moc”, „Kobieta spełniona”, „Sukces” czy „Miłość” – te przesłania nie są obce żadnej kobiecie. Możesz więc być pewna, że każdy model marki FUERZA na zawsze odmieni Twoją szkatułkę z biżuterią!

ilona-adamska_07

Najnowsza kolekcja marki FUERZA, której Ambasadorką jest Ilona Adamska idealnie pasuje do aktywnych i wymagających kobiet. Łączy ją z wieczorowymi kreacjami lub nowoczesnymi, miejskimi stylizacjami. Jedyna granica to Twoja wyobraźnia!

ilona-adamska_03

ilona-adamska_02

ilona-adamska_10

www.fuerza.pl

stylizacja – Ewa Nierzwicka, Wiola Kudła/INNER Stylists

makijaż – Katarzyna Piechocka-Lenartowska

asystent – Magdalena Strzelczyk

zdjęcia – Dorota Czoch

sukienki – La Cocco Polscy Projektanci

catering – MJUD

miejsce sesji – Hotel InterContinental Warszawa

 

Materiały prasowe.