GALA FINAŁOWA FRESH FACES WORLD 2020

MAGTEAM MODEL MANAGEMENT specjalizuje się w wyszukiwaniu talentów tzw. new faces w branży modelingowej. Agencja została założona ponad 20 lat temu w Nowym Jorku przez Maggie Haese. Doświadczenie i sukcesy modelek stanowiły impuls do zrealizowania w Polsce globalnego projektu Fresh Faces World.

Konkurs dedykowany jest młodym osobom zainteresowanym pracą w świecie mody. Pierwsza jego edycja odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii. Ze względu na wielki sukces w 2015 roku, formuła konkursu została zmieniona w projekt globalny: FRESH FACES WORLD. Zwycięzca zdobywa główną nagrodę: wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association), uzyskując przy tym przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi agencjami, projektantami i fotografami, a co za tym idzie szansę na zdobycie międzynarodowych kontraktów i bookingów. Laureatów minionych edycji można zobaczyć na łamach międzynarodowych edycji magazynów takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, L’Officiel, Cosmopolitan, LNE czy Glamour. W tym roku zgłoszenia on-line uzupełniły castingi stacjonarne, które odbywają się na terenie całej Polski.

GALA FINAŁOWA FRESH FACES WORLD 2020

data: 23 kwietnia 2020 r.

miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku

goście: ok. 500-700 osób

Na wieczornym evencie w Białymstoku pojawią się znane osobistości ze świata modelingu, biznesu, kultury i sztuki zarówno z Polski jak i z zagranicy. Gośćmi specjalnymi będą między innymi przedstawiciele międzynarodowych, prestiżowych agencji modelingowych oraz gwiazdy z Polski. Uroczystość uświetnią pokazy artystyczne oraz prezentacja kolekcji polskich projektantów. Obecne będą media lokalne, ogólnopolskie (m.in. WP.pl) oraz międzynarodowe związane z branżą fashion.

SUKCESY FINALISTEK FRESH FACES WORLD

PROPOZYCJA ŚWIADCZEŃ DLA PATRONATÓW MEDIALNYCH:

  1. Wzmianka słowna podczas uroczystego rozpoczęcia Gali.
  2. Zamieszczenie logotypu na ekskluzywnych zaproszeniach na Galę.
  3. Zamieszczenie logotypu na ściance reklamowej.
  4. Zamieszczenie logotypu w serwisie i na social mediach poświęconych FFW.
  5. Możliwość dodania materiałów reklamowych / prasowych / upominków do gift bagów.
  6. Rozstawienie roll-up’u w lobby podczas Gali.
  7. Zaproszenia na Galę dla kluczowych klientów / partnerów.
  8. Wzmianka pisemna w informacjach prasowych wysyłanych do mediów.
  9. Relacja filmowa i transmisja na żywo w serwisie organizatora Gali oraz na Wp.tv
  10. Inne formy – ustalane indywidualnie.

DOTYCHCZASOWE PATRONATY MEDIALNE I PARTNERZY