GALA FINAŁOWA MISS, MISS NASTOLATEK I MISTER WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUŻ ZA NAMI!!!

W Ostrowcu Świętokrzyskim 09.06.2024 roku odbyły się wybory Miss, Miss Nastolatek i Mistera Województwa Świętokrzyskiego. Poznaliśmy najpiękniejszych z naszego regionu. I tak korona Miss Województwa Świętokrzyskiego powędrowała do Julii Klimas z Włoszczowy. Miss Nastolatek została Aleksandra Piotrowicz, zaś Misterem Adrian Pukosz.

Mam przyjemność podzielić się z Wami relacją z niesamowitego wydarzenia, które odbyło się 9 czerwca 2024 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Była to gala finałowa wyborów Miss, Miss Nastolatek i Mister Województwa Świętokrzyskiego. Moja strona, Fashion & Style Emilia Wróbel, miała zaszczyt objąć patronat medialny nad tym wyjątkowym wieczorem.

Sala widowiskowa w Ostrowcu Świętokrzyskim była pełna emocji i ekscytacji, gdy finaliści i finalistki przygotowywali się do prezentacji przed wymagającą publicznością i jury. Wydarzenie przyciągnęło wielu gości, w tym lokalnych celebrytów, przedstawicieli mediów oraz miłośników mody i urody.

W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt uczestników, którzy rywalizowali o tytuły Miss, Miss Nastolatek i Mister Województwa Świętokrzyskiego. Wszyscy zaprezentowali się w różnych kreacjach, począwszy od eleganckich sukni wieczorowych, poprzez stroje kąpielowe, aż po stroje casualowe, ukazując swoje najlepsze cechy i umiejętności.

Galę poprowadził Conrado Moreno

Gratulacje dla radomskiej młodej projektantki Nataszy Sikora, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na finalistkach Miss i Miss Nastolatek

Zapoznaj się z innym artykułem: JAK DBAĆ O BIELIZNĘ? PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZACE PRANIA I SUSZENIA. Link TUTAJ!!!

Po kilku rundach, pełnych emocji i gorących owacji, jury ogłosiło zwycięzców. Tytuł Miss Województwa Świętokrzyskiego zdobyła Julia Klimas, której elegancja i charyzma zachwyciły wszystkich. Miss Nastolatek została Aleksandra Piotrowicz, wyróżniająca się naturalnym pięknem i wdziękiem. Tytuł Mistera Województwa Świętokrzyskiego przypadł Adrianowi Pukosz, który urzekł publiczność swoją pewnością siebie i urodą.

ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL PIĘKNA – Wyniki 2024

👑 Miss Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Julia Klimas Włoszczowa

👑 Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Aleksandra Piotrowicz

✅ Mister Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Adrian Pukosz

👑 1 Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Yuliia Lunova Kielce

👑 1 Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Gabriela Kołomańska Skarżysko-Kam

👑 2 Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Julita Jakubowska Starachowice

👑 2 Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Martyna Mendyk Opatów

👑 3 Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Laura Zawada Kielce

👑 3 Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Oksana Otwinowska Kielce

👑 4 Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Patrycja Burtan Ostrowiec Św.

👑 4 Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Michalina Perlak Mąchocice Kapitulne

👑 Miss Foto – Patrycja Burtan Ostrowiec Św.

👑 Miss Gracji -Amelia Majchrzak Kłucko-Kolonia

👑 Miss „BIKINI” Social Mediów Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Yuliia Huzyk

👑 Wicemiss „BIKINI” Social Mediów Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Martyna Mendyk Opatów

👑 Miss Talent – Michalina Perlak Mąchocice Kapitulne

👑 I Wicemiss Talent – Patrycja Burtan Ostrowiec Św.

👑 II Wicemiss Talent – Laura Zawada Kielce

✅ Mister Internetu -Arkadiusz Świerczyński Żarczyce Małe

✅ I Wicemister Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Dawid Werbanowski Olszany

✅ II Wicemister Województwa Świętokrzyskiego 2024 – Marcel Buras Nowiny

👑 Miss Internetu – Patrycja Burtan Ostrowiec Św.

👑 Miss Najsympatyczniejsza – Julia Jachimczyk Eustachów Duży

Zapoznaj się z innym artykułem: SPORTOWA ELEGANCJA W MODZIE DAMSKIEJ, CZYLI JAK ŁĄCZYĆ ELEMENTY SPORTOWE Z KLASYKĄ W STYLIZACJI. Link TUTAJ!!!

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa za odwagę i wysiłek włożony w przygotowania. Wybory Miss, Miss Nastolatek i Mister Województwa Świętokrzyskiego to nie tylko rywalizacja o tytuł, ale także wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości, zdobycia doświadczenia i przeżycia niezapomnianych chwil.

W niedzielę 9 czerwca odbyły się wybory Miss, Miss Nastolatek i Mister Województwa Świętokrzyskiego, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miss Województwa Świętokrzyskiego została Julia Klimas, Miss Nastolatek Aleksandra Piotrowicz a Misterem Adrian Pukosz. Gratulacje i życzę kolejnych sukcesów. Autor filmu Fashion & Style Emilia Wróbel

Chciałabym serdecznie podziękować organizatorom wydarzenia za ich ciężką pracę i profesjonalizm, który sprawił, że gala była wyjątkowym sukcesem. Gratulacje dla wszystkich finalistów i finalistki za ich niesamowite występy i życzę im dalszych sukcesów w przyszłości.

Gala finałowa wyborów Miss, Miss Nastolatek i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2024 była niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i widzów. Cieszę się, że mogłam być częścią tego wyjątkowego wieczoru i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji.

Dziękuję, że byliście z nami! Śledźcie Fashion & Style Emilia Wróbel, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i wydarzeniami w świecie mody i urody.

Patronat medialny nad wydarzeniem

Autor artykułu Fashion & Style Emilia Wróbel

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami