GALA FINAŁOWA THE LOOK OF THE YEAR 2023 JUŻ ZA NAMI!!!

The Look Of The Year, to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs na modelek i modeli, który przyciąga uwagę całego świata mody.

Wydarzenie odbyło się się 1 października w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Nagrodę publiczności w drodze głosowania sms zdobył Adrian Miliszewski. Zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj w światowym finale we Włoszech. W tym roku konkurs obchodzi jubileusz 40- lecia istnienia.

Finalistów zobaczyliśmy w kolekcjach projektantów mody i marek odzieżowych m.in. Violi Piekut, TheCadess, Doroty Kuźnickiej, Angeliki Józefczyk, Bandida Como You,  Angeliki Witek, Acrimony, a także Male Me i Lamu Moda. W jury konkursu, które wytypowało najlepszą modelkę i modela roku, zasiadły znane postaci świata mody i showbiznesu. Współorganizatorem konkursu jest Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej na temat samego konkursu i gali możecie przeczytać TUTAJ!!!

https://fashionstyle.blog/2023/10/03/ola-lada-i-iwo-faliszewski-zwyciezcami-konkursu-the-look-of-the-year-za-nami-fanal-w-lodzkiej-akademii-sztuk-pieknych/

STYLIZACJA

Na tę wyjątkową okazję postawiłam na elegancję i futurystyczny styl. Ubrałam srebrne spodnie o prostej nogawce, które dodawały mi pewności siebie i przyciągały uwagę. Srebrne botki na koturnie były idealnym uzupełnieniem tego looku, dodając mu nieco ekstrawagancji. Do spodni dobrałam czarny top, który kontrastował z srebrnymi elementami stylizacji. Torebka w kolorze czarnym była praktycznym i eleganckim dodatkiem, który pomieścił wszystkie niezbędne rzeczy. Aby dodać trochę tekstury i ciekawego akcentu, założyłam również szary krótki żakiet.

Gala The Look Of The Year była niezwykłym wydarzeniem, pełnym pięknych i utalentowanych modeli i modelek. Każda z nich prezentowała swoje unikalne style i osobowości. Było to nie tylko okazja do zaprezentowania swojego talentu, ale również do zdobycia cennych doświadczeń i nawiązania kontaktów w świecie mody.

Na tak prestiżowym wydarzeniu ważne jest, aby wyglądać elegancko i zgodnie z panującymi trendami. Moja stylizacja srebrnych spodni, botków na koturnie, czarnego topu, torebki i szarego żakietu była odważna, ale jednocześnie stylowa i odpowiednia na tę okazję.

Wraz ze mną była koleżanka z Puław Marzenna Walczak, która również jest stylistką. Zapraszam na blog Marzenny, link TUTAJ!!! Obok nas na zdjęciu Helena Norowicz 🙂

Jeśli macie okazję uczestniczyć w podobnych wydarzeniach, nie bójcie się eksperymentować ze swoim stylem. Niech Wasza stylizacja odzwierciedla Waszą osobowość i dodaje pewności siebie. Pamiętajcie, że moda to nie tylko ubrania, ale również sposób, w jaki się czujemy i prezentujemy światu.

https://fashionstyle.blog/2023/10/05/pokaz-mody-doroty-goldpoint-wielka-warszawska-2023/

Wydarzeniu byłam z moją koleżanką Marzenną Walczak, która również jest stylistką. Miałyśmy tego dnia 2 pokazy mody. Pierwszy to pokaz Doroty Goldpoint, o którym pisałam na stronie- link TUTAJ!!! Drugi pokaz tego samego dnia w Łodzi- The Look Of The Year. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń i emocji.

Autor tekstu, zdjęć i filmu Fashion & Style Emilia Wróbel