GALA GWIAZD PLEJADY 2024- GWIAZDY, STATUETKI I OSZAŁAMIAJĄCE STYLIZACJE

We wtorek, dokładnie 18 czerwca 2024 odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie – Gala Gwiazd Plejady 2024. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło na czerwony dywan najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej, które rywalizowały o prestiżowe statuetki w różnych kategoriach. Jak zwykle, nie zabrakło emocji, wspaniałych wystąpień i oczywiście oszałamiających stylizacji. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami relacją z tego niezapomnianego wieczoru.

Kategorie i Laureaci

Podczas tegorocznej Gali Gwiazd Plejady wręczono statuetki w kilku kategoriach, które honorują osiągnięcia gwiazd w różnych dziedzinach.

Zapoznaj się z innym artykułem: STYL BOHO. JAK STWORZYĆ SWOBODNĄ I KOBIECĄ STYLIZACJĘ W STYLU BOHO- CHIC? Link TUTAJ!!!

Oto najważniejsze kategorie i ich laureaci:

 1. Gwiazda Jutra – Sara James otrzymała Gwiazdę Plejady 2024 w kategorii Gwiazda Jutra! To właśnie ona, zwyciężczyni „The Voice Kids” i gwiazda amerykańskiego „Mam Talent!” siłą głosów sięgnęła po Gwiazdę Plejady!
Źródło zdjęcia: link TUTAJ!!!

2. Gwiazda na Miarę Czasu – statuetkę otrzymał aktor Andrzej Seweryn

3. Gwiazda na Czasie– Julia Wieniawa, aktorka

4. Gwiazda Ponadczasowa– Natalia Kukulska, piosenkarka

  Źródło zdjęć: link TUTAJ!!!

  5. Zaklinacze czasu– Kamila Kalińczak, czyli dziennikarka i influencerka znana z kanału „ĄĘ”, zwyciężczynią statuetki Gwiazdy Plejady w kategorii Zaklinacze Czasu!

   Źródło zdjęć: https://plejada.pl/newsy/nagrody-plebiscytu-gali-gwiazd-plejady-rozdane-oto-laureaci/w08nvwf

   6.  Dodatkowo wręczono 3 statuetki SuperGwiazdy Plejady 2024.- którą otrzymała Doda, Krzysztof Gojdź oraz Teresa Lipowska

    Oszałamiające stylizacje na czerwonym dywanie

    Zapoznaj się z innym artykułem: LETNI MUST-HAVE- ESPADRYLE. WYGODNE I STYLOWE OBUWIE NA CIEPŁE DNI, link TUTAJ!!!

    Oczywiście, Gala Gwiazd Plejady to nie tylko nagrody, ale także spektakularne stylizacje gwiazd, które przybyły na wydarzenie. Czerwony dywan zapełnił się kreacjami od najlepszych projektantów, a każda z nich była prawdziwym dziełem sztuki.

    Zdjęcia nie są moją własnością, pochodzą ze strony Plejada.pl. Źródło zdjęć- link TUTAJ!!!

    Gala Gwiazd Plejady 2024 była pełna blasku, emocji i wyjątkowych momentów. Gratulacje dla wszystkich laureatów, którzy zasłużenie odebrali swoje statuetki. Dziękujemy również wszystkim gwiazdom, które swoją obecnością i stylizacjami uczyniły ten wieczór niezapomnianym. Śledźcie dalej mój blog, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami ze świata mody i show-biznesu!

    LAUREACI

    MW Media/MW Media / MW Media: źródło zdjęć- link TUTAJ!!!

    Otrzymałam akredytację dziennikarską, niestety z przyczyn osobistych nie mogłam uczestniczyć bezpośrednio w wydarzeniu 🙁

    Zapoznaj się z najnowszymi artykułami